Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İZODER Yeni Yılda, Yeni Ofisinde

"Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği" (İZODER), faaliyetlerini bundan böyle Ümraniye'deki Yalıtım Plaza’dan sürdürecek.

yapi.com.tr
İZODER Yeni Yılda, Yeni Ofisinde

lkemizin güncel sorunlarından biri olan "yalıtım" konusunda kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaç edinen “Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği" (İZODER), yeni yılla birlikte Ümraniye'deki yeni ofisine taşındı. Faaliyetlerinde bir kesintiye neden olmamak için her türlü altyapıyı Aralık ayı içinde tamamlayan İZODER, çalışmalarını 2008 Ocak ayından itibaren Yalıtım Plaza’da sürdürüyor.

5 kattan oluşan Yalıtım Plaza’da modern ofisler, bilgisayarlı eğitim ve seminer salonları yer alıyor. Sektör üreticilerine test ve belgelendirme hizmetlerini sağlamak, CE işareti konusuna çözüm getirmek amacıyla hizmet verecek Test Belgelendirme Araştırma Geliştirme A.Ş. (TEBAR) Yalıtım Plaza’da faaliyet gösterecek. Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği ve XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği de çalışmalarına Yalıtım Plaza’da devam edecek.

İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İZODER olarak, çalışmalarımızı daha verimli şekilde sürdürebilmek hedefiyle, ofisimizi Mecidiyeköy'den Ümraniye'de modern bir altyapıya sahip olan Yalıtım Plaza’ya taşıdık. Hem bireysel, hem toplumsal planda ciddi faydalar sağlayan yalıtım alanındaki bilinçlendirme çalışmalarımıza, yeni ofisimizde yeni bir ivmeyle devam edeceğiz. Yeni ofis alanımız, gerek üyelerimizin, gerekse vatandaşların bizlerle sürdürecekleri iletişim bakımından da kolaylıklar sağlayacaktır."


İZODER’in Yeni Adresi:
Şerifali Çiftliği, Hendem Cad. Kıble Sok. No:33 Yukarı Dudullu Ümraniye-İstanbul

T: (0216) 415 74 94 – 415 73 23
F: (0216) 415 70 01

http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-yeni-yilda-yeni-ofisinde_58600.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!