Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Japon Uzmanlar Blue’Safe Mavi Kale'nin Yalıtım Tecrübesinden Yararlanacak

Japon EIPC, dış cephe ısı yalıtımı geliştirme konseyi üyeleri, akademisyenler, mimar ve inşaat mühendislerinden oluşan bir grup uzman Türkiye’deki ısı yalıtım uygulamalarını öğrenmek için sektörün lideri Blue’Safe Mavi Kale’yi tercih etti.

yapi.com.tr
Japon Uzmanlar Blue’Safe Mavi Kale'nin Yalıtım Tecrübesinden Yararlanacak

Japon EIPC, dış cephe ısı yalıtımı geliştirme konseyi üyeleri, akademisyenler, mimar ve inşaat mühendislerinden oluşan bir grup uzman Türkiye’deki ısı yalıtım uygulamalarını öğrenmek için sektörün lideri Blue’Safe Mavi Kale’yi tercih etti. Geçtiğimiz hafta Japonya’dan gelen bir grup uzman, Türkiye’deki ısı yalıtım çalışmalarını görmek üzere Blue’Safe Mavi Kale Styrofoam Grubu ısı yalıtım levhalarının üretildiği Gebze Dilovası’ndaki Dow fabrikasını ziyaret etti. Yapılan uygulamaların kendi geleneksel uygulamalarından farklı olduğunu belirten uzmanlar eğitimi ilgiyle izledi.Japonya'da ısı yalıtımı

Japonya’da yapı stoğu ülkemize göre farklık gösterdiği için dış cephe ısı yalıtım sistemleri yeni yeni uygulama alanı buluyor. Yaklaşık 1.000.000 m2 mantolama pazarına sahip olan ülkede, enerji yönetmeliğinin de kısa zaman önce revize edilmesi ısı yalıtım uygulamalarını önemli kılıyor. Japonya’nın ada ülkesi olması nedeniyle hava şartları da oldukça nemli ve soğuk bir seyir izliyor; bu nedenle ısı yalıtımı için gelişebilecek bir pazar niteliği taşıyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/japon-uzmanlar-bluesafe-mavi-kalenin-yalitim-tecrubesinden-yararlanacak_89677.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!