Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Jeneratör Üreticisi FG Wilson Türkiye'de

1966 yılında Belfast’ta kurulan ve üretim kapasitesi açısından Avrupa’nın en büyük jeneratör üreticisi olan FG Wilson, dünyanın da ilk üç büyük üreticisi arasında bulunuyor. FG Wilson, Türkiye’de gelişen iş hacmine, artan yatırımlara ve dünya standartlarında çözüm arayan müşteri ve proje ihtiyaçlarına doğrudan cevap vermek amacıyla yeniden

yapi.com.tr
Jeneratör Üreticisi FG Wilson Türkiye'de

eneratör üreticisi FG Wilson, Türkiye’deki yapılanmasını tamamladı. 1966 yılında Belfast’ta kurulan ve üretim kapasitesi açısından Avrupa’nın en büyük jeneratör üreticisi olan FG Wilson, dünyanın da ilk üç büyük üreticisi arasında bulunuyor. FG Wilson, Türkiye’de gelişen iş hacmine, artan yatırımlara ve dünya standartlarında çözüm arayan müşteri ve proje ihtiyaçlarına doğrudan cevap vermek amacıyla yeniden yapılandı. FG Wilson Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye pazarında daha aktif rol alacak.

FG Wilson Türkiye toplantısı, FG Wilson genel merkezinin bulunduğu İngiltere ve önemli merkezlerinden biri olan Dubai’den üst düzey temsilcilerin katılımıyla gerçekleştirildi. FG Wilson İngiltere Başkan Yardımcısı Ian Moore, Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alok Rawat ve Türkiye CEO’su Köksal Er’in ev sahipliğinde yapılan toplantıda, şirketin 1966’dan bugüne kadar gerçekleştirdiği atılımlar, gelişmeler aktarıldı.

FG Wilson’ın yılda 100 bin jeneratör üretim kapasitesiyle, 3000 çalışanıyla, 100 ülkede 180’den fazla temsilciliği ve 2008’de gerçekleştirdiği 1,2 Milyar USD’ lık cirosuyla dünyanın sayılı şirketleri arasında yer aldığını belirten Ian Moore, “Sadece jeneratör üreticisi ve tedarikçisi değiliz. Üretim ve teknoloji gücümüz yanında en zorlu projelerde müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına teknik destek ve özel çözümler de sunuyoruz’’ diyerek farklılıklarını ortaya koydu. FG Wilson’ın üçü İngiltere’de, diğerleri ABD, Çin, Hindistan ve Brezilya’da olmak üzere dünyada toplam yedi üretim tesisi bulunuyor. Firmanın, 180’den fazla temsilciliğiyle yılda 2 milyon üzerinde yedek parçanın dağıtımı gerçekleştirdiğini anlatan Ian Moore, yedek parça dağıtım merkezlerinden en büyüğünün İngiltere Desford’da olduğunu söyledi. 60 bin metrekarelik alana kurulu olan Desford dağıtım merkezinde 11 bin 500 çeşit yedek parça stoğu bulunduğunu da belirtti.

Ian Moore, FG Wilson olarak Ar-ge çalışmalarına çok önem verdiklerini, büyük bütçe ayırdıklarını söyleyerek, “Bünyemizdeki 10 milyon pound değerindeki kalite ve ses test laboratuarımızın eşi ve benzeri yoktur” dedi. Ian Moore, “Türkiye’deki çalışmaları Dubai merkezli ve engin deneyimleriyle tanınan Alok Rawat ve Köksal Er’e teslim etmenin rahatlığı içindeyiz. Türkiye’nin dinamizmi ve bölgesel gücü hepimize güven veriyor” dedi.

FG Wilson Türkiye YK Başkanı Alok Rawat ise, ‘’Türkiye dinamik ve yatırımlar hızlanıyor. Yatırımların hem Anadolu'ya yayılması hem de çok farklı sektörlerde olması, dikkat çekici. Türkiye, genç nüfusu, şehirleşmenin getirdiği çağdaş ihtiyaçlarla, büyük yatırımlara ev sahipliği yapıyor. Bizler yatırımcının dünya standartlarındaki ihtiyaçlarını güçlü teknolojik birikim ve imkanlarımızla çözmek için Türkiye’de yapılandık. Jeneratörü, teknolojisini, proje yönetimini çok iyi bilen en iyi ekibi oluşturduk ve 1990’dan beri jeneratör pazarında başarılı grafik çizen değerli arkadaşımız Köksal Er de CEO olarak görev aldı. Türkiye’de FG Wilson farkı, satış öncesi ve satış sonrası verilen hizmetlerle zaten bilinmektedir, daha da farkedilecektir. Türkiye’de artık kapsamlı ve zorlu güç ihtiyacı olan komplike projeler hayata geçirilmektedir. FG Wilson güvenilir bir çözüm ortağıdır, bizler Dubai’de bunları yaşadık ve ispatladık” dedi.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/jenerator-ureticisi-fg-wilson-turkiyede_83010.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!