Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kağıthane'ye Kadın Doğum Hastanesi

Kağıthane Kadın Doğum Hastanesi'ne kavuştu. Sanayi Mahallesi'nde bulunan hastane, doğum ve acil müdahele gerektiren sağlık sorunları için bütün

İBB
Kağıthane'ye Kadın Doğum Hastanesi

b>Kağıthane Kadın Doğum Hastanesi'ne kavuştu. Sanayi Mahallesi'nde bulunan hastane, doğum ve acil müdahele gerektiren sağlık sorunları için bütün İstanbullulara hizmet verecek.

Kağıthane Kadın Doğum Hastanesi'ne kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Sanayi Mahallesi'nde yapılan hastane, doğum ve acil müdahele gerektiren sağlık sorunları için bütün İstanbullulara hizmet verecek.

Toplam 8 bin 905 metrekarelik bir inşaat alanına sahip Kağıthane Kadın Doğum Hastanesi, 103 yatak kapasiteli ve her katı teknik açıdan donatılmış durumda.

Hastanenin bir diğer özelliği de sağlık sorunları için hastaneye gelen araç sahiplerini sokak aralarına park etmekten kurtaracak bir geniş bir kat otoparkının bulunması... Neşet Sevencan Müteahhitlik Firması tarafından yapılan Kağıthane Kadın Doğum Hastanesi, 3 milyon 968 milyon dolara maloldu.

5 kat ile 3 bodrum katı ve 1 zemin kattan olaşan hastanenin bodrum katlarında, toplam 100 araç kapasiteli otopark yeralıyor. 1 ve 2. katları yatakhanelere ayrılan hastanede, 4 ameliyathane, 2 doğumhane, 1 bebek odası, 10 kişilik 2 adet yoğun bakım odası, 2 anestezi yoğun bakım odası ile cerrahi müdahele, sterilizasyon, manyetik rezonans, anjiyo, tomografi, röntgen, mamografi, kemik dansitometrisi, EEG, EMG, KBB, dobler eko ultrason, cenaze, doktor ve hemşire odaları bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kagithaneye-kadin-dogum-hastanesi_5018.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!