Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Side'ye Yeni Müze Projesi
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu Dünya Seramiğinde Yeni Bir Çığır Açtı

Kale Grubu, Cersai Fuarı'na dünya seramik sektöründe gerçekleştirdiği ilklerle katılarak büyük beğeni topladı. Kale Grubu Şirketleri; Çanakkal

Kale Grubu
Kale Grubu Dünya Seramiğinde Yeni Bir Çığır Açtı

b>Kale Grubu, Cersai Fuarı'na dünya seramik sektöründe gerçekleştirdiği ilklerle katılarak büyük beğeni topladı.
Kale Grubu Şirketleri; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalevit, Kalekim markaları ile dünyanın en büyük seramik fuarı olan CERSAI Fuarı'na katılarak ülkemizi uluslararası arenada temsil etti. İtalya'nın Bologna kentinde düzenlenen Cersai Fuarı'na büyük bir standla katılan Kale Grubu, 2002 yılı yeniliklerini profesyonellerin beğenisine sundu.

Fuar boyunca en büyük beğeni ve ilgi toplayan ürün twinpress teknolojisi ile üretilen STONE isimli ürün oldu. Dünya seramik endüstrisinde çok yeni bir teknoloji olan twinpress üretimini Türkiye'de ilk kez ve dünyada da bu teknolojiyi kullanan firmalardan birisi olan Kaleseramik Fabrikaları, Çanakkale Seramik & Kalebodur markalarıyla üretiyor. Doğal taş görünümlü olan STONE, 30x30, 40x40, 30x60, 33x33 ve 66x66 cm. ebatlarında üretimi gerçekleştiriliyor. Doğal görünümlü olduğu için yapılara çok estetik bir görüntü kazandıracak olan STONE 2002 yılına damgasını vuracak ürün olmaya aday.

Dünyanın en önemli seramik sanatçılarından biri olan ALEV EBUZZİYA SIESBYE'ın Kaleseramik için özel olarak tasarladığı koleksiyon da büyük beğeni toplayan ürünlerin başında yer aldı.

Çanakkale Seramik & Kalebodur'un teknik ürün olarak geçen Matrix Sistem, Traverten Serisi, Gökkuşağı Sistem Serisi, Klinker, Havuz aksesuarları ve Technostone Serisi de sergilendi. Kalevit markası da Saros, Alba ve Mondeo isimli vitrifiye ürünleri ile üç farklı canlı mekanda lanse edildi.

Fuara, Kale Grubu Şirketleri Yönetim Kurulları Başkanı İbrahim Bodur, Başkan Yardımcısı Süleyman Bodur, İcra Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Teknik Kimya Grubu Başkanı Osman Okyay, Pazarlama Grubu Başkanı Tarık Özçelik, Kale Grubu'nun ihracatını gerçekleştiren Kale Export Dış Ticaret A.Ş'nin Genel Müdürü Bahadır Kayan ve üst düzey yöneticiler katıldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-dunya-seramiginde-yeni-bir-cigir-acti_2054.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!