Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Kilit 6. Kez İhracatın Yıldızı

Kale Kilit, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından sektörünün önde gelen kuruluşların ihracatta başarılı faaliyetlerinin ödüllendirildiği 'İhracatın Yıldızları Ödülleri'nde bu yıl, üst üste 6. kez ipi göğüsleyerek 'Metal Eşya' kategorisinde birinci oldu.

yapi.com.tr
Kale Kilit 6. Kez İhracatın Yıldızı

Foto: Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Yakıcı (solda) ve Kale Kilit Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür

Kale Kilit, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından sektörünün önde gelen kuruluşların ihracatta başarılı faaliyetlerinin ödüllendirildiği 'İhracatın Yıldızları Ödülleri'nde bu yıl, üst üste 6. kez ipi göğüsleyerek 'Metal Eşya' kategorisinde birinci oldu. Kale Kilit bu başarısını, 2011 yılında gerçekleştirdiği 57,3 milyon dolar değerinde ihracat ile elde etti. Kale Kilit, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Rusya’nın da aralarında bulunduğu 100’den fazla  ülkeye ihracat yapıyor.

23 Mart Cuma günü Four Seasons Hotel’de düzenlenen 2011 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ne katılan Kale Kilit Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, burada yaptığı konuşmada, Kale Kilit’in ülkemizdeki liderliğini uluslararası pazarlara da taşımaya devam ettiğini belirtti. 6. ödüllerini almaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Özgür, "Global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kale Kilit’in ihracat konusundaki başarısını devam ettirmesi, aynı zamanda Türkiye’nin uluslararası pazarda yükselen yıldızının bir göstergesidir. Ülkemizin büyümesine yaptığımız katkıdan gurur duyuyoruz” dedi. Kale Kilit Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, Kale Kilit’in güvenlik denildiği zaman akla gelen ilk marka olduğunu ve yenilikçi ürünleri ile uluslararası pazarlarda da müşterilerinin farklılaşan ihtiyaçlarına çözüm ürettiğini aktararak, "Orta ve Güney Afrika, Ortadoğu ve Uzakdoğu pazarlarıyla birlikte Güney ve Güneydoğu Asya olmak üzere Körfez bölgesindeki gücümüzü her yıl arttırıyoruz” şeklinde konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-kilit-6-kez-ihracatin-yildizi_91405.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!