Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kale Kilit, “Metal Hırdavat” Kategorisinde İhracat Birincisi

Türkiye kilit sektörü markası ve 100’den fazla ülkeye ihracat yapan Kale Kilit, İDDMİB “İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri”nde, Metal Hırdavat Kategorisinde 11. kez birinci oldu.

yapi.com.tr
Kale Kilit, “Metal Hırdavat” Kategorisinde İhracat Birincisi

Kale Kilit, İstanbul Demir ve Demir Dışı İhracatçı Birlikleri (İDDMİB) tarafından verilen “İhracatın Metalik Yıldızları Ödülleri”nde, Metal Hırdavat Kategorisi'nde birinci oldu. Kale Kilit, 2018 yılı ihracat performansları dikkate alınarak yapılan değerlendirme sonucunda aldığı ödülle, kendi faaliyet alanında ihracat şampiyonu seçildi.

Kale Kilit Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Sinan Yorgancıgil, "100’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren güvenliğin lider markası olarak, yarım asrı aşkın süredir ülkemizde kilit ve silindirin jenerik markasıyız. Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre üretim merkezi olan Çerkezköy Fabrika'mızda, günde 150 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir üretim kapasitesine sahibiz. Batı Avrupa, Rusya, Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika gibi kilit sektöründe dünyanın büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda tercih edilen en önemli markalar arasında yer alıyoruz.

Hem kapasite hem de pazar payındaki liderliğimizi sürdürülebilir kılma hedefiyle; yurt içi rekabette ve hedeflediğimiz yurt dışı pazarlarda daha fazla söz sahibi olmak ve bir dünya markası haline gelmek istiyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda, Rusya ve ardından çevre ülkelerde büyümek için Moskova’yı üs olarak seçtik ve yakın zamanda Rusya Ofisi’mizi hizmete açtık” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-kilit-metal-hirdavat-kategorisinde-ihracat-birincisi_172562.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!