Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Kale Kilit'ten Anahtarcılara Özel Proje

Kale Kilit, 'Kale Anahtarcılar Kulübü' ile anahtarcıları bir çatı altında birleştiriyor. Pilot uygulamanın Temmuz ayında başlayacağı projenin ana hedefi, Türkiye’deki anahtarcıları tek bir çatı altında toplayarak sosyal bir ağ oluşturmak.

yapi.com.tr
Kale Kilit'ten Anahtarcılara Özel Proje

Kale Kilit, iş ortaklarını bir çatı altında toplamak amacıyla Kale Anahtarcılar Kulübü'nü kurdu. Sektörü daha kurumsal bir yapıya ulaştırmayı hedefleyen projenin pilot uygulaması, Temmuz ayı itibariyle başlayacak.

Türkiye genelinden 250 anahtarcının katılımıyla gerçekleştirilen 'Kale Anahtarcılar Kulübü' lansmanında detaylı bir sunum gerçekleştiren Kale Endüstri Holding Pazarlama Müdürü Hasan Yılmaz, projenin taslak aşamasından sahaya indirilmesine kadar süreç hakkında bilgi verdi. Yılmaz, anahtarcıların stoklarında bulunan ürünlerin de değerlendirmeye alınarak puantaj sistemine dahil olacağını söyledi.

Projede Kale anahtarcıları, belirlenen ürün grupları üzerindeki özel kodları, tanımlı kullanıcı adı ve şifreleriyle www.kaleanahtacilarkulubu.com.tr adresine girerek kazandıkları puanları sisteme girebilecekler. Puanlar, belirlenen ürünler üzerine yerleştirilen alfanümerik özel kodlarla hesaplanacak. Kale Anahtarcı, Kale Anahtarcılar Kulübü'ne özel portaldan sisteme girdiğinde tek sefere mahsus olmak üzere aldığı ürünün üstündeki kodu kazıyarak puan kazanabilecek. Puanları biriken anahtarcılar, yurtdışı ve yurtiçi tatil imkanlarından motosiklete, TV’den I-Phone ve Ipad’e kadar çok çeşitli ürün gamını içeren özel katalogdan diledikleri ürünü seçebilecek.

Kale Anahtarcılar Kulübü sistemi hakkında bilgi veren Kale Endüstri Holding İcra Kurulu Üyesi Bedri Ulukan ise, “Kale Anahtarcılar Kulübü sistemiyle iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizi daha kurumsal ve performansa teşvik eden bir yapıya büründürdük. Tüketicilerimize verdiğimiz hizmeti daha verimli bir hale getirmeyi hedefledik. Bu proje tüm Türkiye’deki anahtarcıları kapsayan ve gittikçe genişleyen büyük bir sosyal ağ haline gelecek. Kale Kilit olarak sektöre yönelik yenilikçi yaklaşımlarımızla özel çözümler ve sistemler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-kilitten-anahtarcilara-ozel-proje_131788.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!