Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kalebodur Antalya’nın Önde Gelen Mimarlarını Ağırladı

Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle mimarların yaratıcılıklarına hitap eden Kalebodur, ‘Mimar Buluşmaları’ kapsamında Antalyalı mimarlar ile bir araya geldi.

yapi.com.tr
Kalebodur Antalya’nın Önde Gelen Mimarlarını Ağırladı

Türkiye'de mimarlık kültürüne katkıda bulunmak amacıyla çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yürüten Kalebodur, mimarlarla düzenli buluşmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Antalya’nın önde gelen mimarlarını ‘Mimar Buluşmaları’ etkinlik dizisi kapsamında 9-10 Ekim tarihlerinde İstanbul’da ağırlayan Kalebodur, mimaride son yaklaşımlar ve yenilikçi ürünleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kalebodur’un, Antalyalı mimarlara sürprizi ise ünlü Şef Arda Türkmen’in Kalesinterflex T-One tezgahında hazırladığı özel sunum oldu.

Kale Holding merkez binasında, Kaleseramik Pazarlama Direktörü Zeliha Özay Yurdatap ve bölüm yöneticilerinin yaptığı bilgilendirme sunumlarında markanın ürünlerini tanıtıldı. Sunumların ardından mimarların ürünler hakkındaki görüşleri değerlendirildi.

Arter Müzesi ve 16. İstanbul Bienali gezileriyle devam eden programın son durağıysa, yeni mağazacılık konseptiyle tasarlanan Kale Fulya Showroom oldu. Kalebodur’un mimarlara özgürlük ve özgünlük sağlayan yenilikçi ürünü Kalesinterflex’in alternatif kullanım alanlarına örneklerinin de sergilendiği mağazadaki ürünler mimarlara tanıtıldı. Kalesinterflex T-ONE, son derece dayanıklı ve kullanışlı yapısıyla tecrübeli şef ve mimarlardan tam not aldı.