Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kaleseramik’in İtalya’da 762 Yıllık Saray’da Muhteşem Daveti

Türkiye yapı sektörünün öncü kuruluşu Kale Grubu, İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük Uluslararası Seramik, İnşaat ve Banyo Aksesuarları fuarı CERSAIE’ye katıldı.

yapi.com.tr
Kaleseramik’in İtalya’da 762 Yıllık Saray’da Muhteşem Daveti

ürkiye yapı sektörünün öncü kuruluşu Kale Grubu, İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük Uluslararası Seramik, İnşaat ve Banyo Aksesuarları fuarı CERSAIE’ye katıldı.

Türkiye yapı sektörünün öncü kuruluşu Kale Grubu, 2-6 Ekim 2007 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük Uluslararası Seramik, İnşaat ve Banyo Aksesuarları fuarı CERSAIE’ye katıldı. CERSAIE Fuarı’na katılması dolayısıyla Kaleseramik’in İtalya’nın tarihi şehirlerinden Bologna’da İtalyan, Türk ve uluslararası sektör profesyonelleri için düzenlediği muhteşem gecede, ünlü caz sanatçısı İlhan Erşahin ve Kerem Görsev sahne alarak performanslarıyla davetlilere keyifli saatler yaşattılar.

Çanakkale Seramik&Kalebodur, Bologna’nın kalbinde yer alan 762 yıllık Palazzo di Re Enzo sarayında sektör profesyonelleri için muhteşem bir davete ev sahipliği yaptı. Davet, dünyanın her yerinden seramik sektörü profesyonellerini Bologna’nın ünlü tarihi binasında buluşturdu. 350’nin üzerinde sektör profesyonelinin katıldığı gecede bir konuşma yapan Kale Eksport Genel Müdürü Bahadır Kayan, Kale Grubu’nun başarısının temelinde sade ama etkili bir prensibin yattığını ve bunun “yaşam odaklı tasarımlar üretmek” olduğunu söyledi. Kayan, “CERSAIE fuarında sergilediğimiz ürünlerden de gördüğünüz üzere ürünleriyle mekanlara değer katan Kale Grubu, tasarım ve üretim teknolojisinin sınırlarını genişleterek, ürünlerinin başarısını tüm dünya ile paylaşıyor. Çünkü Kale Grubu, yarım asırdan beri ürettiği her üründe mükemmele ulaşmak için çalışıyor” dedi.

Ürün gruplarıyla yaşamları paylaşarak mekanlara değer katan Kale Grubu, dünya seramik pazarının lider markaları Çanakkale Seramik&Kalebodur, ileri teknoloji ürünleri ve yeni estetik tasarımlarından oluşan yeni koleksiyonları ile CERSAIE Fuarı’na damgasını vurdu. 50. yılını kutladığı 2007 yılında da dünya yapı sektörüne “ilk”leri kazandırmaya devam eden Çanakkale Seramik&Kalebodur, yeni koleksiyon ürünlerini fuarın; HALL 22 B162 ve B263 numaralı standında sergiledi. Çanakkale Seramik&Kalebodur Reptile, Kalesinterflex ve Kalestone gibi tasarım ve yeniliği ön plana çıkaran serilerin yanı sıra, birbirinden farklı özellikleriyle öne çıkan birçok yeni ürün serisi, CERSAIE fuarında ziyaretçileri ile buluşturdu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kaleseramikin-italyada-762-yillik-sarayda-muhtesem-daveti_56894.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!