Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kaleterasit ile ‘Derin Bir Nefes’

Dekoratif dış cephe sıvalarının öncü markası Kaleterasit, şimdi Çanakkale Eceabat’ta kurduğu Kaleterasit Hatıra Ormanı’yla binalarla birlikte doğayı da koruyor.

yapi.com.tr
Kaleterasit ile ‘Derin Bir Nefes’

ekoratif dış cephe sıvalarının öncü markası Kaleterasit, şimdi Çanakkale Eceabat’ta kurduğu Kaleterasit Hatıra Ormanı’yla binalarla birlikte doğayı da koruyor.

1970 yılından bu yana dekoratif dış cephe sıva markalarının öncülerinden biri olan çevre dostu Kaleterasit, dışarıdan içeriye su geçirmeme özelliğinin yanı sıra içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyetiyle binaların rahat bir nefes almasını sağlıyor, sağlıklı yaşam alanları yaratıyor. Yüksek nem ve düşük sıcaklıkta dahi duvar yüzeylerindeki terlemelere engel oluyor. Su bazlı Kaleterasit’in bu üstün özelliği sayesinde onarım masrafları azalıyor, binalar uzun süre ilk günkü görünümlerini koruyor.

İnşaat sektörüne getirdiği yeni soluğu Kaleterasit Hatıra Ormanı ve kullanıcılarının katkısıyla ‘derin bir nefes’e dönüştürüyor. Kaleterasit, sağlıklı ve yeşil bir gelecek için yola çıkıyor. İnsan ve çevre dostu Kaleterasit, kullanıcıları adına Çanakkale Eceabat’ta ağaç dikiyor ve Kaleterasit Hatıra Ormanı’nı oluşturuyor. Çanakkale İl Çevre ve Orman Müdürlüğü’nün desteğiyle oluşturulan hatıra ormanı gelecek nesillere hayat verecek.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/kaleterasit-ile-derin-bir-nefes_56215.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!