Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kanal Flanşı İhracatında Rekora Koşuyor

1998 yılında kanal flanşı üretimi ile başlayan ve taşıyıcı profiller, kelepçeler, muhtelif montaj malzemeleri, yalıtım gruplarını üretim alanına ekleyerek ürün gamını genişleten Makro Teknik, havalandırma sektöründe atılımlar yapmaya devam ediyor.

yapi.com.tr
Kanal Flanşı İhracatında Rekora Koşuyor

1998 yılında kanal flanşı üretimi ile başlayan ve taşıyıcı profiller, kelepçeler, muhtelif montaj malzemeleri, yalıtım gruplarını üretim alanına ekleyerek ürün gamını genişleten Makro Teknik, havalandırma sektöründe atılımlar yapmaya devam ediyor. Kurduğu Makro Express sistemi ile yurt içinde yaygın dağıtım ağını geliştiren firma, yurt dışındaki yapılanmasını sürdürmeye devam ediyor. Bu anlamda 2011 yılı başında Gürcistan ve Irak Makro Express’leri faaliyete geçiren Makro Teknik, İngiltere ve Romanya adayları ile görüşmelerinde son aşamaya yaklaşıyor.

Makro Teknik Genel Müdürü Nurettin Özdemir "Biz Makro Teknik ailesi olarak, tüm paydaşlarımızla birlikte büyümeye inanarak çalışmalarımızı planlıyoruz. Makro Teknik çatısı altında Makro Express’ler, bizimle işbirliği yapan tedarikçilerimiz, bizi tercih eden müşterilerimiz ile hepimiz bu sektörde doğru adımlar atıldığında nasıl başarılı sonuçlar elde edebileceğimizi biliyoruz. Kendimizi ve dostlarımız dediğim tüm paydaşlarımızı, bütünün bir parçası olarak gördüğümüz için çabalarımızın olumlu sonuçlarını hep birlikte görüyoruz. Yurt içi satıştaki ivmeyi yurt dışı satışlarda da elde etmeye başladık. Makro Teknik ailesi olarak, Türkiye’nin toplam kanal flanşı ithalından fazla kanal flanşı ihraç etmeyi başardık" dedi.

 

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/kanal-flansi-ihracatinda-rekora-kosuyor_86745.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!