Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kanal İstanbul’dan Vazgeçilmedi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Kanal İstanbul Projesi'nden herhangi bir vazgeçilmenin söz konusu olmadığını belirterek "Şu anda yapılması gereken planlama süreci, yine ÇED süreci ilerletiliyor. Herhangi bir aksama, problem yok." dedi.

yapi.com.tr/AA
1 Kanal İstanbul’dan Vazgeçilmedi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 2021 yılı bütçesinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu toplantısına verilen arada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kanal İstanbul Projesi'nde son durumun ne olduğu, bu projeden vazgeçilip vazgeçilmediğinin sorulması üzerine Kurum, "Projeden herhangi bir vazgeçilme söz konusu değil. Şu anda yapılması gereken planlama süreci, yine ÇED süreci ilerletiliyor. Bu çerçevede süreç yürüyor. Herhangi bir aksama, problem yok." dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kanal-istanbuldan-vazgecilmedi_182881.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • İstanbul'un deprem gibi büyük bir sorunu varken, Kanal İstanbul'a yapılacak maliyet ikinci planda olmalıdır. Ayrıca İstanbul halkının da görüşü alınmalıdır. Kanal yapımına hayır diyorum, demokrasi ile idare ediliyor isek, yerel halkın onayı da mutlaka alınmalıdır. Ben istedim yapılacak ve söylenilecek bir konu değil. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!