Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Karabağlar Kent Konseyi Kuruldu

Karabağlar Belediyesi'nde de Kent Konseyi oluşturuldu. Kent Konseyi Başkanlığı'na, Karabağlar Belediye Meclis Üyesi ve Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Sözcüsü Murat Bakan seçildi. Konsey üyeleri, Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm'ü ziyaret etti. Kent Konseyi, Çalıkuşu Kongre ve Sergi Salonu'nda, ilk toplantısını yaptı.

Yeni Asır Gazetesi
Karabağlar Kent Konseyi Kuruldu

Karabağlar Belediyesi'nde de Kent Konseyi oluşturuldu. Kent Konseyi Başkanlığı'na, Karabağlar Belediye Meclis Üyesi ve Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Sözcüsü Murat Bakan seçildi. Konsey üyeleri, Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm'ü ziyaret etti.

Kent Konseyi, Çalıkuşu Kongre ve Sergi Salonu'nda, ilk toplantısını yaptı. Çeşitli kurum ve kuruluşlarla sivil toplum örgütleri temsilcilerinin yanı sıra muhtarların da ilgi gösterdiği toplantıda, yürütme kurulu belirlendi. Murat Bakan başkanlığındaki konsey, Karabağlar Belediyesi'nin çalışmalarına katkıda bulunacak.

Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, belediye ile Kent Konseyi işbirliğinin ilçeye çok şeyler kazandıracağına dikkat çekerek, "Karabağlar'ın yararına alacağınız her kararınıza, projesine destek vermeye hazırım" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/karabaglar-kent-konseyi-kuruldu_76200.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!