Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kariyer.net'ten Soyak'a '10. Yıl Onur Ödülü'

İnsan Kaynakları alanındaki deneyimlerini ve uygulamalarını farklı platformlarda paylaşarak sektörün gelişimi için de çeşitli çalışmalarda bulunan Soyak Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü Osman Ünal ve Soyak Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü Berrin Tavman, 15. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde “Kariyer.net 10. Yıl Onur Ödülü” aldılar.

yapi.com.tr
Kariyer.net'ten Soyak'a '10. Yıl Onur Ödülü'

nsan kaynakları alanındaki deneyimlerini ve uygulamalarını farklı platformlarda paylaşarak sektörün gelişimi için de çeşitli çalışmalarda bulunan Soyak Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü Osman Ünal ve Soyak Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü Berrin Tavman, 15. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde 'Kariyer.net 10. Yıl Onur Ödülü' aldılar. 

Osman Ünalİş dünyasının önde gelen şirketlerinin İK yöneticilerinin ödüllendirildiği İnsan Kaynakları Zirvesi’nin gala gecesinde konuşan Osman Ünal, 'Kariyer.net 10. Yıl Onur Ödülü'ne layık görülmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, insan kaynaklarında başarının, sürekli gelişimi ve sürdürülebilir istihdamı destekleyen yaklaşımla mümkün olduğunu söyledi. 1500 çalışanıyla, istihdama önemli destek sağlayan Soyak’ın, işe alım süreçlerinde objektif kriterler doğrultusunda titiz bir çalışma gerçekleştirdiğini vurgulayarak, 360 derece yetkinlik analizleri, kişilik envanter uygulamaları ve kişisel gelişim görüşmeleri gibi farklı aşamalardan sonra seçilen çalışanların yıl boyunca da farklı eğitim programlarına katıldığını belirtti.  

Çalışan memnuniyet anketlerinden alınan başarılı sonuçların; çalışanın sürekli gelişimini ve iş yapış biçimlerinde mükemmelliği hedefleyen bir anlayışla yapılan çalışmaların sonucunda alındığını belirten Ünal;  Soyak’ın aynı zamanda  2009 Tedarikçi Memnuniyeti araştırması sonucunda da tedarikçilerin Soyak’tan memnuniyet oranının yüzde 100 olarak ortaya çıkmış olduğunu aktardı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/kariyer-netten-soyaka-10-yil-onur-odulu_78704.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!