Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Karşıyaka Tüneli'ne "Şirinyer Modeli"

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aliağa-Menderes Projesi kapsamında yapılan Karşıyaka Tüneli'nin üst düzenlenmesi için yapım ihalesi gerçekleştirecek. Uygulama, Şirinyer Tüneli üstündeki projenin benzeri olacak.

Yeni Asır Gazetesiİzmir Büyükşehir Belediyesi, Aliağa-Menderes Projesi kapsamında yapılan Karşıyaka Tüneli'nin üst düzenlenmesi için yapım ihalesi gerçekleştirecek. Uygulama, Şirinyer Tüneli üstündeki projenin benzeri olacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aliağa-Menderes Projesi kapsamda Şirinyer Tünela üstününe yönelik düzenlemenin benzerini Karşıyaka Tüneli'nde de yaşama geçirmek için yapım ihalesi gerçekleştirecek. 23 Mart 2010 tarihinde düzenlenecek ihale ile Karşıyaka Tüneli üzerinde kalan bölgede üstü gölgelikli sergileme ve dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, açıkhava kondisyon alanları, park düzenlemeleri, yeşil alanlar, yürüyüş yolları, meydan düzenlemeleri ve fıskiyeli havuzlar oluşturulacak.

Vatandaşların kültürel, dinlenme ve sportif ihtiyaçları düşünülerek yapılan düzenlemeyle birlikte alana yerleştirilen panolarda, demiryollarının tarihsel gelişim sürecini anlatan bir bölüm de yer alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/karsiyaka-tuneline-sirinyer-modeli_77302.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!