Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Karşıyaka'nın Turizm Planı Hazırlanıyor

Karşıyaka Belediyesi için İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından hazırlanacak olan Turizm Master Planı ile ilgili çalışma ve toplantılar başladı. İlk olarak ilçede bulunan, turistlerin ziyaret edebileceği yerler gezilerek incelendi. Daha sonra Karşıyaka Belediyesi şube müdürleriyle bir çalışma yapılarak, ilçenin turizm konusundaki avantajları ve

Yeni Asır GazetesiKarşıyaka Belediyesi için İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından hazırlanacak olan Turizm Master Planı ile ilgili çalışma ve toplantılar başladı. İlk olarak ilçede bulunan, turistlerin ziyaret edebileceği yerler gezilerek incelendi. Daha sonra Karşıyaka Belediyesi şube müdürleriyle bir çalışma yapılarak, ilçenin turizm konusundaki avantajları ve eksikleri tartışıldı.

5 yıllık olacak

Çeşitli kamu kuruluşları, sivil toplum örgütü, sektör, Kent Konseyi, yerel basın ve esnaf temsilcileri, tüm ayrıntıları saatlerce konuştu. Toplantıdan çıkan sonuçlar, master planın yazım aşamasında değerlendirilecek. 2008-2011 yıllarını kapsayacak 5 yıllık planın, üç ay içerisinde bitirilmesi öngörülüyor. Bir süre sonra da uzun, orta ve kısa vadeli hedefler oluşturulacak. Üst, orta ve alt kademede çalışan personel, turizm planlama süreçleriyle ilgili bilgilendirilecek ve geleceğe yönelik öneriler geliştirilecek. Tüm bu çalışmaların sonucunda hazırlanacak turizm master planı Karşıyaka Belediyesi'ne, öngörülen süre sonunda teslim edilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/karsiyakanin-turizm-plani-hazirlaniyor_62908.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!