Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kayseri Bünyan Devlet Hastanesi'nin Yüzde 95'i Tamamlandı

Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, ilçede inşa edilen Kayseri Bünyan Devlet Hastanesi'nde çalışmaların yüzde 95 oranında tamamlandığını söyledi.

yapi.com.tr
Kayseri Bünyan Devlet Hastanesi'nin Yüzde 95'i Tamamlandı

Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, ilçede yıllardır istenen ancak ilerleme kaydedilemeyen projelerin tek tek hayata geçirildiğini söyledi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Başkan Şinasi Gülcüoğlu; Sanayi sitesi, Meslek Yüksek Okulu ve Öğrenci yurdu başta olmak üzere geçmişi yirmi otuz yıl öncelerine dayanan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen projelerin bu süreçte hayata geçirildiğini Sanayi Sitesi, Meslek Yüksek Okulu, Öğrenci Yurdu, Yeni Devlet Hastanesi gibi projelerin inşaatların hızla devam ettiğini açıkladı.

İlçede devam eden projeler ile ilgili konuşan Başkan Gülcüoğlu, “Devlet Hastanemizin tüm bölgeyi kucaklayacak şekilde projesi yapıldı. Yer tespiti, yer teslimi, ihale edilmesi gibi temel kazısı noktasında bizzat tarafımdan kovalandı. İnşallah gelecek yıllarda da güzel hizmetlerin verilmesiyle ilgili hastanemizin tamamlanması için çalışıyoruz. Modern bir hastane olarak hizmet verecektir. Meslek yüksekokulumuz var. Yıllarca konuşuldu. Açılmaması için gerekçe gösterilen kız ve erkek öğrenci yurtlarımız bugün itibarıyla dördüncü katındadır. Gelecek yıl öğrenci kabulleri ile birlikte yurt binası da hizmete girecek. Meslek yüksekokulunun resmi faaliyeti öğrenci kabulü ile başlayacak. Önemli bir projedir. Sanayi sitelerimizin 50 yıl tabelasından gayri hiçbir şeyi yoktu, göreve gelince de bir buçuk yıl içinde imar uygulaması yaptık. Bugün itibarıyla inşaatında yüzde 95 fiziki gerçekleştirme oranı oldu” açıklamasında bulundu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kayseri-bunyan-devlet-hastanesinin-yuzde-95i-tamamlandi_169213.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!