Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'Kentsel Dönüşüme Suç Taciri Karşı'

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, bazı oluşumların ve kişilerin gecekondulaşmadan beslendiklerini, bu yüzden kentsel dönüşümü engellemeye çalıştıklarını öne sürdü.

Milliyet Gazetesioplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, bazı oluşumların ve kişilerin gecekondulaşmadan beslendiklerini, bu yüzden kentsel dönüşümü engellemeye çalıştıklarını öne sürdü.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen toplantıda konuşan Bayraktar, "Bazı siyasi oluşumlar, açıkgözler, yanlış düşünenler, esrar, eroin ve kadın ticareti yapan yanlış insanlarımız, gecekondu ve kaçak yapılaşma bölgelerinden çokça beslendikleri için bu olgunun kaldırılıp atılmasına engel olmaya çalışıyorlar" dedi.

Bu grupların özellikle İstanbul'da bulunduğu kaydeden Bayraktar şunları söyledi: "Açıkgözleri ve fırsatçıları işin vitrinine koymak, masum insanları kullanmak için ciddi gayret sarf ettiklerini görmekteyiz. İnşallah bunları kıracağız."

E-tapu dönemi başlıyor
Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı Sabri Erbakan da tapu işlemlerinin artık elektronik ortamda yapılacağını bildirdi. Erbakan, Türkiye genelinde tapu ve kadastro çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kentsel-donusume-suc-taciri-karsi_57501.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!