Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kipa'nın Okulu İçin Protokol İmzalandı

Kipa Yönetim Kurulu'nun, 10. yıl nedeniyle Bornova'ya yaptıracağı ilköğretim okulunun protokolü dün Vali Yüksel'in makamında imzalandı. Vali Yüksel

Yeni Asır
Kipa'nın Okulu İçin Protokol İmzalandı

b>Kipa Yönetim Kurulu'nun, 10. yıl nedeniyle Bornova'ya yaptıracağı ilköğretim okulunun protokolü dün Vali Yüksel'in makamında imzalandı. Vali Yüksel geleneği bozmayarak, Kipa Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Ertan'ı alnından öperek kutladı.

İlk hayırsever
Kuruluşunun 10. yılı nedeniyle Bornova Pınarbaşı'na ilköğretim okulu yaptırma kararı alan Kipa'nın okul protokolü, dün İzmir Valiliği'nde yapılan törenle imzalandı. Törene 2003 yılının ilk hayırseveri olarak Kipa Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Ertan ve Genel Müdürü Yılmaz Attila katıldı. Kipa 10. Yıl İlköğretim Okulu adı verilecek 32 derslikli okulun önemli bir ihtayaca cevap vereceğini belirten Vali Yüksel, "Kipa, ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz açısından çok önemli bir hiparmerkettir. Ege Bölgesi'nde ulaştığı 11 milyon müşteriyle gücünü ispat etmektedir. Kipa'ya da bu yakışırdı" diye konuştu.
500 milyara mal olacak okulu en kısa zamanda bitirmek istediklerini belirten Kipa Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Ertan ise, "Bu yılın ilk bağışçısı olmaktan gurur duyuyoruz. 2002 yılında da bu tür eğitim yatırımları yapmak istiyorduk ama, diğer yatırımlarımız nedeniyle yaşadığımız kaynak sıkıntısı bizi zorladı. Ancak Kipa, büyümesini ve eğitime desteğini sürdürecektir" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kipanin-okulu-icin-protokol-imzalandi_2954.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!