Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Knauf, 2022 Yılında Sistem Satışlarına Odaklanacak

Bugüne kadar otellerden AVM’lere, hastanelerden rezidanslara kadar birçok projenin sistem çözüm ortağı olan Knauf, 2022 yılında Türkiye’nin referans projelerine ürün, hizmet ve teknolojilerini bir bütün olarak sunduğu sistemleriyle imza atmaya devam edecek.

yapi.com.tr
Knauf, 2022 Yılında Sistem Satışlarına Odaklanacak

Katma değer sağlayan performans çözümleriyle yapı profesyonellerinin güvenilir çözüm ortağı Knauf, 2022 yılında sistem satışlarına daha fazla odaklanarak, yapı sektöründeki ayak izini daha da artıracak. 2022 büyüme hedeflerini sistem satışları odağında kurgulayan Knauf, sistem satışlarıyla projelerin; yangına dayanım, ses yalıtımı ve depreme karşı mukavemet gibi tüm ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunarken, yüklenici, mimar ve yapı şirketlerinin zaman ve maliyetten tasarruf etmesini sağlayacak.

Sistem çözümlerimizle projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.
Knauf’un 100’ün üzerinde sistem kombinasyonuna sahip olduğunu kaydeden Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker, “Knauf Türkiye olarak, dört üretim tesisimiz, 250’yi aşkın bayimiz ile çözümlerimizi sektörle buluşturuyoruz. 90 yılı aşkın global tecrübemiz ve bu zamana kadar ülkemizde ürün ve sistem çözümlerimizle imza attığımız yüzlerce AVM, hastane, okul, rezidans, termik santraller gibi farklı sektörlerdeki proje ile yapı sektörünün en önemli ve güçlü çözüm ortağı olduk. Güçlü dağıtım ağı önemsediğimiz konuların başında geliyor. Satışlarımızın büyük kısmını da bayilerimiz aracılığı ile yaptığımız için bu kanalı yatırımlarımızın dönüşümü açısından oldukça önemsiyoruz. Sistem satışları, pandemiden önce de yoğunlaştığımız bir alandı. Bu hedefimizi bu yıl da sürdüreceğiz. 2022 yılında yine önceliğimiz ve ana odağımızda, sistem çözümlerimizle projelerin çözüm ortağı olmak yer alıyor. 2022 yılı sistem çözümlerimizi, ürünlerimizi ve teknolojilerimizi yapı sektörüne daha fazla anlatacağımız bir yıl olacak.”

“Sistemlerimiz tüm sürecin tek elden yönetilmesini kolaylaştırıyor.”
Knauf ürünlerinin projelere ve yapı sektörü profesyonellerine ses yalıtımı, akustik, darbe dayanımı gibi birçok avantaj sağladığını vurgulayan Türker, “Tüm ürünlerimizin bütün bileşenleriyle yer aldığı, yapının ihtiyaçlarına göre yüzlerce farklı kombinasyonun kurgulanabildiği sistem çözümlerimiz, yapı profesyonellerine sağladığı maliyet, zaman tasarrufu ve bütün yapı bileşenlerinin uyum içinde olmasını garanti ediyor. Sistemlerimiz, tüm sürecin tek elden yönetilmesini kolaylaştırıyor. Bu sayede sorunlar olabildiğince azalıyor, süreç hızlanıyor ve inşa süreci olabildiğince kolaylaşıyor. Yüklenicilerin, mimarların ve yapı firmalarının iş yükü azalıyor, yönetmeleri gereken süreç en aza iniyor. Odaklanmaları gereken farklı alanlara daha fazla odaklanabiliyor.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/knauf-2022-yilinda-sistem-satislarina-odaklanacak-_189227.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Ytong Çatı Paneli

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!