Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

KOBİ'ler İçin Endüstriyel Tasarım

İstanbul Sanayi Odası ve İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü işbirliğiyle "KOBİ'ler için Endüstriyel Tasarım Projesi" başladı. Proje kapsamında

Üniversite Kampüs Rehberib> İstanbul Sanayi Odası ve İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü işbirliğiyle "KOBİ'ler için Endüstriyel Tasarım Projesi" başladı. Proje kapsamında son sınıf öğrencileri KOBİlerde endüstriyel ürün geliştirecek.

"KOBİ'ler için Endüstriyel Tasarım Projesi", firmaların pazarda karşılaştıkları sorunlar ve fırsatlar esas alınarak yeni bir ürünün firmalar tarafından tasarlanması ve projelendirilmesini kapsıyor. Proje, İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü son sınıf öğrencileri tarafından mezuniyet projesi olarak yürütülecek.
Projeye katılacak firmaların, endüstriyel tasarım tecrübesi olmayan, bünyelerinde tasarımcı çalıştırmayan ve geçmişte bir endüstriyel tasarım hizmeti almamış olan orta büyüklükte (en az 25, en fazla 150 çalışan) firmalar tercih edilecek.

Proje; metal eşya, muhtelif plastik bazlı ürünler, elektrik, elektronik, cam, seramik, ahşap ve türevi bazlı ürünler üreten firmaları yakından ilgilendiriyor. Projeye katılacak firma sayısı bitirme projesi alacak öğrenci sayısına göre belirleniyor.

Proje kapsamında, 23 Ocak 2003 Perşembe günü projeye katılacak firmalar ile projede yer alacak öğrencilerin bir araya geleceği bir toplantı düzenlenecek. Toplantıda, endüstriyel tasarımın temelleri hakkında bilgi aktarılacak, ve firma yetkilileri ile öğrenciler kısa görüşmeler yapacaklar

http://www.yapi.com.tr/haberler/kobiler-icin-endustriyel-tasarim_3021.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!