Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Konak Kent Anayasası

Gündüz bir milyona yaklaşan insan sirkülasyonuyla İzmir’in en yoğun merkezi olan Konak’ta kent disiplinini sağlamak amacıyla bir dizi önlemler alındı. Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından duyurusu yapılan saatlerde çöp konteynerlerinin dışarı çıkarılması sağlanacak.

Hürriyet Gazetesi
Konak Kent Anayasası

Gündüz bir milyona yaklaşan insan sirkülasyonuyla İzmir’in en yoğun merkezi olan Konak’ta kent disiplinini sağlamak amacıyla bir dizi önlemler alındı.  Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından duyurusu yapılan saatlerde çöp konteynerlerinin dışarı çıkarılması sağlanacak.

Sahipleri belli olmayan ve kent içinde çöp yuvasına dönen hurda araçlar noter aracılığı ile tespitleri yapıldıktan sonra kaldırılacak. Kaldırım işgallerine izin verilmeyecek. Konak Belediyesi Temizlik, Zabıta ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlükleri yaşanan olumsuzlukları izleyecek, sorunlar ortadan kaldırılana kadar takipçisi olacak.

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan Kent Anayasası olarak nitelendirdiği kriterlerin yaşama geçirilmesi için düğmeye bastıklarını belirtti. Başkan Tartan Konak’ta yaşayanların bu kentin sakini değil, sahibi olacaklarını vurguladı. Şikayetler, Temizlik İşleri  Müdürlüğü’nün 433 36 29, Zabıta Müdürlüğü’nün 484 15 10, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün 482 10 36 numaralı telefonlarına iletilebilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/konak-kent-anayasasi_68569.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!