Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

KONE 100. Yılını Kutluyor

1910 yılında Finlandiya’nın Helsinki kentinde kurulan ve 1987 yılında Türkiye pazarına giren dünyanın en önemli asansör markalarında biri olan KONE, 100. Yılını kutuluyor. Dünyada yılda 35 bin adedin üzerinde asansör ve yürüyen merdiven üreten, 600 bin civarında üniteye bakım hizmeti veren KONE, asansör ve yürüyen merdivenler için eko-etkin

yapi.com.tr
1 KONE 100. Yılını Kutluyor

1910 yılında Finlandiya’nın Helsinki kentinde kurulan ve 1987 yılında Türkiye pazarına giren dünyanın en önemli asansör markalarında biri olan KONE, 100. yılını kutuluyor. 50 ülkede 35 binden fazla çalışanıyla faaliyet gösteren KONE, Türkiye pazarında da büyük projelere imza atmaya devam ediyor. Türkiye’de faal dünya markası olmuş asansör firmaları arasındaki ölçümleme dikkate alındığında, asansör ve yürüyen merdiven pazarının yaklaşık yüzde 45’ini elinde bulunduran KONE, sertifikalı ürünleriyle en güvenilir markalar arasında yer alıyor.

Dünyada yılda 35 bin adedin üzerinde asansör ve yürüyen merdiven üreten, 600 bin civarında üniteye bakım hizmeti veren KONE, asansör ve yürüyen merdivenler için eko-etkin çözümler sunuyor. Tasarımdan başlayarak, imalat ve montaj aşamasına, montajdan bakım ve modernizasyona kadar her adımda müşterilerine destek veriyor.Yılda yaklaşık 1200 ünite asansör tesis eden ve 7000 üniteye bakım hizmeti veren KONE Türkiye, yeni asansör tesisi ve bakım hizmetlerinin yanı sıra, Türkiye için ürettiği deprem sertifikalı asansörü, sektöre elaman yetiştiren KONE Okulu, Green Building organizasyonları ve Yapı Erişim Sertifikasyonu gibi sosyal sorumluluk projelerini de yürütüyor. Sektöre getirdiği yenilikler ve çıkardığı ürünlerle standartları oluşturan KONE,  asansör ve yürüyen merdiven konusunda icat ettiği 3000 patenti elinde bulunduruyor ve her yıl yaklaşık 300 adet yeni patent alıyor.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2  |   3  |   4
http://www.yapi.com.tr/haberler/kone-100-yilini-kutluyor_75997.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Nice 100 yıllara :) YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!