Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

İstanbul Belediyesi Sadabad...

Köprü İyileştirmesinde İhale Açıldı

İstanbul Boğaziçi Köprüleri ile çeşitli viyadüklerin güçlendirilmesine yönelik projede ilk adım atıldı. Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü viyadük ve

NTV-MSNBCb>İstanbul Boğaziçi Köprüleri ile çeşitli viyadüklerin güçlendirilmesine yönelik projede ilk adım atıldı. Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü viyadük ve köprülerin güçlendirilmesi için ihale açtı.
Marmara bölgesinde meydana gelen deprem sonrasında gündeme gelen İstanbul boğaziçi köprüleri ile çeşitli viyadüklerin güçlendirilmesine yönelik projede ilk adım atıldı.
Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı İstanbul’u da içine alan 17. Bölge Müdürlüğü otoyolla üzerindeki viyadük ve köprülerin muhtelif onarımları ve depreme karşı güçlendirilmesine yönelik ihalesini geçtiğimiz hafta içinde ilan etti.
Karayolları Genel Müdürlüğü’nce yapılan ihale kapsamında söz konusu viyadük ve köprülerin onarımına katılacak olan firmalar tekliflerini en geç 3 Eylül 2002 tarihine kadar Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü’ne verecekler. A grubu müteahhit karnesine sahip firmaların katılabilecekleri ihale, 12 Eylül 2002 tarihinde 17. Bölge Müdürlüğü’nce gerçekleştirilecek.
Japonya’dan sağlanan 100 milyon dolarlık kredi ile finanse edilecek olan köprü ve viyadüklerin iyileştirilmesine yönelik proje aşamalı olarak gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kopru-iyilestirmesinde-ihale-acildi_1581.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!