Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kurumahmutoğlu Holding'ten '20 ile 20 Otel'

Kurumahmutoğlu Holding tarafından uygulamaya konulacak proje ile, 20 kentte 20 otel inşa edilmesi planlanıyor. Kurumahmutoğlu Holding Yönetim

Dünya
2


b>Kurumahmutoğlu Holding tarafından uygulamaya konulacak proje ile, 20 kentte 20 otel inşa edilmesi planlanıyor.
Kurumahmutoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kurumahmutoğlu, Türkiye'de otelcilik konusunda önemli hizmetler veren firmalar bulunduğunu, ancak bunların önemli bir zincir oluşturmadığını söyledi.
Yaklaşık 5 yıldan bu yana üzerinde çalışılan "20 İle 20 Otel" projesi için çalışmalarda son aşamaya gelinirken, proje kapsamında 6 yıllık bir dönemde iç turizm ağırlıklı 20 kentte 20 otel inşa edilecek. Sözkonusu projeyle bir oteller zinciri oluşturmayı amaçladıklarını belirten Kurumahmutoğlu, "projenin hayata geçirilebilmesi için yurtiçi ve yurtdışındaki danışmanlık firmalarından hizmet aldık. İlk otelin temelini 2004 haziran'a kadar deprem bölgesi Adapazarı'nda atacağız" diye konuştu.

Projenin başına getirilen Büyük Samsun Oteli Genel Müdürü Hayri Şallı da, genellikle iç turizme hitap eden vilayetlerde ve bölge insanına hizmeti amaçlayan oteller amaçladıklarını kaydederek, "Yaptığımız ön görüşmeler sonrasında, çeşitli vilayetlerden yatırım teklifleri aldık. Bu teklifleri, vilayetlerin genel durumlarını gözönüne alarak bünyemizde oluşturulan işletme, yatırım ve pazarlama grupları ile değerlendiriyoruz. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili olarak Erkan Mumcu ile görüşeceğiz. 6 yıllık bir dönemde gerçekleştirilecek projenin toplam maliyeti ise henüz netlik kazanmadı." dedi.

Yabancı ortaklarla görüşmelerin son aşamaya geldiği de bildiren Şallı, konunun 2-3 ay içinde sonuca ulaşacağını kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kurumahmutoglu-holdingten-20-ile-20-otel_4294.html

Read Comment Section
2 Yorum Yorum Yaz
  • Mustafa bey Samsuna çok güzel kaliteli bir otel kazandırdı Samsun Büyük Oteli tekrar açılıyormuş hayırlı uğurlu olsun YANITLA
  • mustafa kurumahmutogluna başarılar yakışır büyüğümüze :D YANITLA
2 yorumdan 2 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!