Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

LAZZONI'den 'Eşya Sigortası' Kampanyası

LAZZONI Mobilya'da 'eşya sigortası' uygulaması dönemi... Ekim ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile sadece LAZZONI markalı ürünler değil, müşterilerin evindeki tüm eşyalar koruma altına alıyor. Sigorta kampanyasıyla ‘Düşle Yaşa’ sloganına bir yenilik ekleyen LAZZONI, müşterilerine ’Düşle ve Güvenle Yaşa’ mesajını veriyor.

yapi.com.tr
LAZZONI'den 'Eşya Sigortası' Kampanyası

LAZZONI Mobilya'da 'eşya sigortası' uygulaması dönemi... Ekim ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile sadece LAZZONI markalı ürünler değil, müşterilerin evindeki tüm eşyalar koruma altına alıyor. Sigorta kampanyasıyla ‘Düşle Yaşa’ sloganına bir yenilik ekleyen LAZZONI, müşterilerine ’Düşle ve Güvenle Yaşa’  mesajını veriyor. 1 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanyayla, LAZZONI Mağazaları’ndan 3.000 TL ve üzerinde ürün satın alan tüketicilerin, belirttikleri adresteki ev eşyaları olası risklere karşı bir yıl süreyle sigortalanıyor.

Yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, sel/su baskını, kara/hava taşıtlarının çarpması, fırtına, yer kayması gibi beklenmeyen durumlarda ortaya çıkacak riskler, sigorta kapsamında yer alıyor. Sigorta hizmeti, sadece beyaz eşya, mobilya ve giysilerle sınırlı değil. Ev eşyaları içinde bulunabilecek antika ve değerli biblolar ve heykeller, sanat eserleri, el yazması kitaplar, altın, gümüş gibi kıymetli maden ile bunlardan yapılmış saatler de sigortalanıyor. Kürkler, bilgisayar-müzik sistemi benzeri elektronik ve optik cihazlar, antika ve değerli tablolar ile değerli halılar da belli bir oranda kapsam dahiline alınıyor. Ayrıca kişisel kimlik koruma teminatları ile müşterisinin kredi kartının çalınması veya kaybolması sonucu yetkisiz kullanımı ile cüzdanı kaybolduğunda veya çalındığında cüzdanın içinde bulunan şahsi kimlik belgeleri ve ödeme kartlarının yenileme bedeli poliçede belirtilen şartlar ve limitle sınırlı kalmak üzere LAZZONI Eşya Sigortası ile güvence altına alınıyor. Oldukça geniş bir kapsama sahip LAZZONI Eşya Sigortası, sık karşılaşılan konuta ait dış kapı anahtarlarının çalınması ya da kaybolması durumunda kilit değişimi masraflarını da belli bir tutara kadar karşılıyor.

LAZZONI, müşterilerine hediye ettiği sigorta poliçesi için 90 yıllık sektörel deneyime sahip uluslararası bir şirket olan Chartis Sigorta ile işbirliği yapıyor. Finans dünyasının saygın ve köklü sektör yayınlarından EUROMONEY’nin yapmış olduğu anket çalışmasında Dünyanın En İyi Global Sigorta Şirketi seçilen Chartis, 160 ülke ve bölgede, 45 milyon kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet veriyor.

Avantajlı kampanyalar

Lazzoni, 1 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında yaptığı iki kampanya ile tüketicilerine avantaj yaratmaya devam ediyor. Tüm ürünlerde geçerli yüzde 18 KDV indirimi kampanyası çerçevesinde anlaşmalı banka kartlarına farklı ödeme seçeneklerine göre birbirinden cazip indirimler de sunuluyor. Markanın bir diğer kampanyasında ise oturma grubu satın alan müşterilere özel bir sehpa takımı hediye ediliyor. Beyaz lake sehpa takımı, dört parçadan oluşuyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/lazzoniden-esya-sigortasi-kampanyasi_81757.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!