Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Legrand’da Tek Çatı Dönemi

Legrand Grubu, Türkiye’deki markalarının daha önce bağımsız olarak yürüttüğü pazarlama faaliyetlerini Ülke Pazarlama Direktörlüğü çatısı altında topladı.

yapi.com.tr
Legrand’da Tek Çatı Dönemi

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda hizmetler sunan Legrand, Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerini tek çatı altında toplama kararı aldı. Bu karar ile Legrand, müşteri talepleri ve Türkiye pazarını tek elden takip ederek, pazardaki hakimiyetini bir adım ileri taşımayı hedefliyor.

 

BTicino, Estap, InformveLegrand markalarıyla ürün ve sistemler geliştiren Legrand Grubu, lokal ürünlerin yanı sıra global ihtiyaçları karşılayan ürünlerini; Sancaktepe ve Gebze’deki son teknolojiyle donanmış fabrikalarında üretiyor. Inform, enerjinin insana ve çevreye zarar vermeden, verimli şekilde ve kesintisiz olarak kullanımına olanak sağlayan ürünlerini Ar-Ge departmanını arkasına alarak geliştiriyor. Estap ise üretimin her aşamasında, her iş istasyonunda ve her montaj hattında, yüksek işleme kalitesine sahip teknolojiyi kullanarak hassasiyetin ve kalitenin en yüksek olarak sağlandığı CNC ve Robot teknolojisiyle üretim yapıyor. Fonksiyonel çözümlere minimal bir yorum getiren BTicino ise anahtar priz serileriyle İtalyan stilini evlere taşıyor. Legrand da alçak gerilim dağıtım ve koruma ürünlerinden, entegre çalışma ortam çözümlerine, aydınlatma yönetimi sistemlerinden yapısal kablolama sistemlerine kadar çözümler sunuyor.

 LegrandLegrand Grubu Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın

Öte yandan Legrand Grubu olarak Türkiye pazarında, BTicino, Estap, Inform ve Legrand markalarının bağımsız olarak yürüttüğü pazarlama faaliyetlerini Ülke Pazarlama Direktörlüğü çatısı altında topladıklarını söyleyen Legrand Grubu Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın,“Tek çatı altında sinerji oluşturmak ve pazarlama departmanını daha etkili hale getirme hedefiyle çalışan Legrand, bu sinerjiyle Türkiye pazarındaki hakimiyetini, sürdürülebilir büyüme hedefiyle ve yenilikçi ürünleriyle devam ettirmeyi hedefliyor.Bu bakış açısıyla sürdürülebilir kalkınmanın eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi için inovasyonun çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu inancımızla dünyada yıllık ciromuzun yüzde 5’ini Ar-Ge’ye ayırıyoruz. Bu yatırımlar sonucunda da müşterilerimizle nitelikli ve sürdürülebilir ürünleri buluşturmayı hedefliyoruz. Tüm departmanlarımızda da inovasyon bilincinin tam anlamıyla yayılımı için çalışıyoruz” dedi.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/legrandda-tek-cati-donemi_157256.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!