Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Lenovo, ThinkServer'i Küçük ve Orta Ölçekli Kurumlarla Buluşturuyor

Lenovo, ekonomik belirsizliğe rağmen Türkiye pazarında geçirdiği başarılı bir yılın ardından küçük ve orta ölçekli işletmeleri hedefleyerek pazara sunduğu ThinkServer sunucu ürün gamının tanıttı.

yapi.com.tr
Lenovo, ThinkServer'i Küçük ve Orta Ölçekli Kurumlarla Buluşturuyor

Lenovo, ekonomik belirsizliğe rağmen Türkiye pazarında geçirdiği başarılı bir yılın ardından küçük ve orta ölçekli işletmeleri hedefleyerek pazara sunduğu ThinkServer sunucu ürün gamının tanıttı. Lenovo Türkiye Genel Müdürü Faik Burhanoğlu, “Maliyetlerinizi düşürürken aynı anda verimliliğinizi artırabileceğiniz Lenovo sunucular ile Türkiye pazarından kısa süre içerisinde büyük bir pay almayı hedefliyoruz. Türkiye, sunucu pazarı konusunda stratejik açıdan çok büyük önem taşıyor. Bu amaçla ürünlerimiz iş hayatını kolaylaştıran teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor” dedi.

Lenovo ThinkServer ailesinin kolay yönetim için geliştirilen özel yazılımlarından bahseden Lenovo Kanal Satış Müdürü Alp Bulak da, “Özel bir BT departmanı olmayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için basit kurulum, güncelleştirme ve yönetim sağlayabilen ThinkServer ailesi ek yeteneklere gereksinimi olan orta ölçekli işletmeler için ideal” şeklinde konuştu.

Sağlam performans ve yüksek düzeyde depolama gereksinimi olan ancak sunucu ortamını kurup yönetmek için özel bir BT ekibi olmayan küçük ve orta işletmelere yönelik çözüm sunan yeni Intel Xeon işlemci ile güçlendirilmiş Lenovo ThinkServer ailesi, kullanıcılarının performansını büyük ölçüde artırıyor. Sınırlı teknik bilgisi olan kullanıcının bir sunucu ortamı kurmasına yardımcı olan EasyStartup, donanım ve ürün bilgisi güncellemelerini kolayca tanımlama, indirmelerini ve yüklemelerini sağlayan EasyUpdate ve kullanıcıların tek bir konsoldan bir ya da daha fazla sunucunun performansını izlemesini sağlayan EasyManage özellikleriyle donatılan Lenovo ThinkServer’lar iş dünyasının yükünü omuzlarınızdan alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/lenovo-thinkserveri-kucuk-ve-orta-olcekli-kurumlarla-bulusturuyor_68641.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!