Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Levent İzolasyon'dan Yeni Bir Ürün Daha

Yapı sektörüne ekonomik ve çevre dostu ürünler sunan Levent İzolasyon, ABD'den ithal ettiği LifeCycle kompozit ahşap ile farklı mekan ve yaşam alanlarına doğal görüntü kazandırıyor. LifeCycle kompozit ahşap yüzde 90 geri dönüşümlü hammaddeden üretilirken, 20 yıllık garantisiyle, ağaç görünümüne en yakın tasarım olarak dikkat çekiyor.

Yeni Asır Gazetesi
Levent İzolasyon'dan Yeni Bir Ürün Daha

Yapı sektörüne ekonomik ve çevre dostu ürünler sunan Levent İzolasyon, ABD'den ithal ettiği LifeCycle kompozit ahşap ile farklı mekan ve yaşam alanlarına doğal görüntü kazandırıyor. LifeCycle kompozit ahşap yüzde 90 geri dönüşümlü hammaddeden üretilirken, 20 yıllık garantisiyle, ağaç görünümüne en yakın tasarım olarak dikkat çekiyor. Kompozit yapısı sayesinde böceklenme, küflenme, çürüme ve lekelere karşı yüksek dayanım gösteren ürün, patentli geri dönüşüm teknolojisi sayesinde yapılarda ekonomik çözümler yaratıyor.

Yüzde 30 büyüme

Ekolojik ve ekonomik özellikli "Eko", daha sert ve dayanıklı yapısıyla "Performans", farklı konseptler sunan "Elit" ve "Meksika Ardıç" ağacından oluşan koleksiyonları yoğun talep gören LifeCycle müşterilerinin yaşam alanlarını farkı kılarak, dış mekanlardaki zemin detayları için güçlü bir çözüm ortağı oluyor.

Levent İzolasyon Genel Müdürü Tayfun Yeşilpınar, Türkiye'de LifeCycle kompozit ahşap talebinin giderek arttığını ve bu yıl ithalat - ihracata ağırlık vereceklerini söyledi.

Yeşilpınar, "LifeCycle için Türkiye genelinde distribütörlük ve bayilik ağımızı hızla kuruyoruz. Talepler beklediğimizden fazla" diye konuştu. Levent İzolasyon'un bu yıl yüzde 30 büyüme hedefi belirlediğini de dile getiren Yeşilpınar, şu bilgileri verdi: "Bu hedefin yüzde 15'ini ithalat ve ihracat oluşturacak. İthalat alanında Amerika'dan kompozit ahşap, asma tavan sistemleri; İtalya'dan da ses yalıtımı ve akustik alanlarında faaliyet gösteren ve dünya markası haline gelmiş üreticilerin Türkiye temsilcilikleri için anlaştık. İhracat planlarımız ise yalnızca ürünle sınırlı kalmadı. 39 yıllık tecrübemizle hizmet ihraç etmeye başladık. Bu ay, Afrika'da iki önemli projede kendi ekiplerimizle yalıtım uygulamaları yapacağız."

http://www.yapi.com.tr/haberler/levent-izolasyondan-yeni-bir-urun-daha_78268.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!