Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Limapen, 75 mm 5 Odacıklı Yeni Bir Serinin Tasarım Çalışmalarını Sürdürüyor

Limapen Plastik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., yurtdışından gelen talepler doğrultusunda 75 milimetre 5 odacıklı yeni bir serinin tasar

PVC Market
Limapen, 75 mm 5 Odacıklı Yeni Bir Serinin Tasarım Çalışmalarını Sürdürüyor

b>Limapen Plastik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., yurtdışından gelen talepler doğrultusunda 75 milimetre 5 odacıklı yeni bir serinin tasarım çalışmalarını sürdürüyor.

Plastik kapı ve pencere profilleri üretimi yapan Limapen Plastik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., yurtdışından gelen talepler doğrultusunda 75 milimetre 5 odacıklı yeni bir serinin tasarım çalışmalarını sürdürüyor. Üretimlerinin yüzde 80’ini ihraç ettiklerini, ürünlerini yurtdışına “Plaswhite” markasıyla kardeş kuruluşları olan Prizma Dış Ticaret A.Ş aracılığıyla pazarladıklarını anlatan Şirket Müdürü Osman Liman, müşterilerden gelen talebe göre, müşterinin kendi markasıyla da fason üretim yaptıklarını söyledi. Ürünlerini daha çok Romanya, Makedonya, Bulgaristan ve Yugoslavya’ya ihraç ettiklerini, yakında Azerbaycan’a da ihracata başlayacaklarını belirten Liman, “İhracatımızın yanında yurtiçi piyasaya da ağırlık veriyoruz. Antalya’da 3 ay önce bölge distribütörlüğü kurduk” dedi. Yıllık 1200 ton üretim kapasitesine sahip olduklarını vurgulayan Liman, önümüzdeki yıl yapacakları yatırımlar kapasiteyi 3 bin tona çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Romanya’da da kapı-pencere üretimi yaptıkları bir tesisleri olduğunu belirten Liman, ISO Kalite Belgesi için de çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/limapen-75-mm-5-odacikli-yeni-bir-serinin-tasarim-calismalarini-surduruyor_6976.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!