Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Liseliler 2010'a Katılıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Kültür Yönetimi ve Sanat Yönetimi Bölümleri, İstanbul'un 2010 Avrupa Kültür Başkenti olması kapsamında 'Liseliler 2010'a Katılıyor!' başlıklı bir proje düzenliyor.

yapi.com.tr



b>İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Kültür Yönetimi ve Sanat Yönetimi Bölümleri, İstanbul'un 2010 Avrupa Kültür Başkenti olması kapsamında 'Liseliler 2010'a Katılıyor!' başlıklı bir proje düzenliyor.

Proje, İstanbul'un farklı bölge ve okullarından lise öğrencilerini İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti organizasyonu çerçevesinde, kültür-sanat alanında proje fikirleri oluşturmaları için yönlendirmeyi, bir üretim ve paylaşım platformu oluşturmayı amaçlıyor.

Proje kapsamında İstanbul'daki tüm lise öğrencilerine yapılacak olan açık çağrı sonucunda, farklı bölge ve okullardan liselilerin bir araya gelerek ortak kültür-sanat projesi fikirleri oluşturması planlanıyor. Oluşturulan öneriler İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri ve akademik kadrosu tarafından değerlendirilerek, İstanbul 2010 Yürütme Kurulu'na sunulacak. Ayrıca başarılı projeler Haziran 2007'de kitapçık haline getirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/liseliler-2010a-katiliyor_50354.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!