Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Loda Mobilya Furniture İstanbul’da

Loda Mobilya, sektörün kalbinin atacağı Furniture İstanbul Fuarı’nda yer alacak. Yenilikçi çizgisi, modern üretim ve pazarlama anlayışıyla Loda Mobilya, en son koleksiyonlarını ziyaretçileriyle buluşturacak.

yapi.com.tr
Loda Mobilya Furniture İstanbul’da

MOSDER tarafından organize edilen ve Avrasya’nın en büyük fuarı olmayı hedefleyen Furniture İstanbul Fuarı, sektörün lider markalarına ev sahipliği yapacak. 6-11 Kasım günlerinde CNR Expo’da kapılarını açacak olan fuar; Türk mobilyacılığının en seçkin örneklerinin sergileneceği Fuar, yurt içi ve yurt dışından birçok katılımcıyı ağırlayacak.

Fuarı değerlendiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “21. yüzyılın giderek artan rekabet koşulları nedeniyle sadece kaliteli mal ve hizmet üretmek başarı elde etmek için yeterli bir yol değildir. Bu durumda markaların hedef kitlesi ile doğrudan bağ kurması ve yakın temasa geçtiği noktalarda ürettiği mal ve hizmetlerini tanıtması önemli bir pazarlama stratejisine dönüşüyor. Tüketici ve üreticiyi merkeze alan ve modern zamanların en önemli buluşma noktaları haline gelen fuarlar ise iki tarafı da bir araya getirerek avantajlı bir platform sunuyor. Biz Loda Mobilya olarak, hem mobilyacılık sektörünün gelişimi hem de yüksek düzeyde iş hacmi yaratacak uygun koşulları sağlaması adına fuarları çok değerli buluyoruz. Yeni iş bağlantıları kurma, etkili tanıtım çalışmaları yürütme, rakipleri izleyebilme, yeni müşteri grupları ve pazarı tanıma şansı veren endüstrinin en prestijli fuarlarından Furniture İstanbul’un bir parçası olmaktan mutluyuz. Fuarın, sektöre dinamizm katacağı gibi tasarım ve strateji anlamında da vizyoner bir bakış açısı kazandıracağını düşünüyoruz. Üstelik inovasyon ve tasarım odaklı bir organizasyon olmasıyla uluslararası arenada Türk mobilyacılığına getirilerinin yüksek olacağına inanıyoruz. Fuar, kapsamı itibariyle, ulusal olduğu kadar uluslararası boyutta da önemli gelişmeler sunacaktır. Özellikle bu yıl yurt dışından yoğun ziyaretçi bekliyoruz. Ülkemize döviz girdisi sağlayarak ekonomiye olumlu katkıları olacağı için fuarı bir fırsat olarak görüyoruz ” dedi.

“Yeni koleksiyonlarımız, ziyaretçileriyle bu fuarda buluşacak”
Yatırımları ve hedefleriyle ilgili konuşan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “Yakın zamanda yeni koleksiyonlara imza attık. Özgün bir anlayışla ele aldığımız bu koleksiyonlar, tasarım mobilya portföyümüze farklı bir soluk kazandırdı. Bu anlamda yeni ürünlerimiz Furniture İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da özgün ve farklı çizgimizle, daha çok kişiye ulaşacağımıza ve başarımızı artıracağımıza inanıyorum. Ayrıca bu senenin başında müşterilerimizin artan beklentilerine cevap verebilmek adına daha büyük bir fabrikaya geçiş yaptık. İnovatif yönüyle ön plana çıkan fabrikamızda, güçlü teknolojik alt yapıyı insan emeği ile birleştirerek sürdürülebilir bir üretim sistemi oluşturduk” dedi.
“Eviniz kendinizi ifade etmenin bir yoludur” felsefesini kendine rehber edinen Loda Mobilya, yüksek gusto ve rafine bir dizayn anlayışıyla oluşturduğu tasarımlarının yanısıra yepyeni koleksiyonuyla 4. Hall A-01 standda olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/loda-mobilya-furniture-istanbulda_168533.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!