Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Lübnanlıların Gözü O Arazilerde!

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. Kurucu Ortağı Ahmet El Khatip, "Kanal İstanbul, 3. Havaalanı gibi mega projelerin çevresinde arazi bakıyoruz." dedi.

yapi.com.tr
Lübnanlıların Gözü O Arazilerde!

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Alya Grandis projesi dün Shangri-La Bosphorus'ta gerçekleştirilen toplantıyla tanıtıldı. Türk-Lübnan ortaklı Boss4 Gayrimenkul İnşaat San. Dış Tic. A.Ş. inşaat sektörüne Alya Grandis projesi ile merhaba dedi.

Emlak Kulisi'nde yer alan habere göre, BOSS4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. Kurucu Ortağı Ahmet El Khatip konuşmasında Lübnan’da iş yaptıklarını söylerken, Westanbul isimli uluslararası ihracat, ithalat ve inşaat, şirketleri sayesinde İstanbul’da yatırım imkanlarını araştırırken 2016 yılında Akkuş Grup ile tanıştıklarını anlattı.

Türkiye hakkındaki da değerlendirmeler yapan Ahmet El Khatip, "Türkiye sıkıntılı bir coğrafyada yer alan güçlü bir ülke. Bugüne kadar askeri ve siyasi gücüyle bir çok sorununu çözmeyi başardı. Biz yatırımcılar ve işadamları olarak işimize devam ederek bu ülkeye desteğimizi göstereceğiz" dedi.

Mega projelere yakın araziler
Asıl işinin Lübnan'da arsa alıp satmak olduğunu söyleyen Ahmet El Khatip, Lübnan'daki iş hacminin 50-60 milyon dolar olduğunu söyledi. El Khatip Türkiye'deki ilk üç yıllarında Akkuş Grup ile birlikte 20-30 milyon dolarlık iş hacmine ulaşmak istediklerini belirtti. Ortadoğu'da da devam eden projeleri olduğunu ancak o bölgeden yavaş yavaş çekildiklerini söyleyen El Khatip, yatırımlara Türkiye'de devam edeceklerini söyledi. İstanbul'da arazi baktıklarını da dile getiren El Khatip, "Kanal İstanbul, 3. Havaalanı gibi mega projelerin çevresinde arazi bakıyoruz." dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/lubnanlilarin-gozu-o-arazilerde_162906.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!