Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

M. Emre Çamlıbel Artık Soyak CEO'su

1998 yılından beri Soyak bünyesindeki çeşitli şirketlerde çalışan, 2001- 2008 yılları arasında Soyak Yapı’da Genel Müdürlük görevini yürüten ve aynı zamanda Yönetim Kurulu üyesi olan M. Emre Çamlıbel, bir yıldır başarıyla yürütmekte olduğu Soyak Holding CEO Vekilliği’nden, Soyak Holding CEO’luğuna atandı.

yapi.com.tr
1 M. Emre Çamlıbel Artık Soyak CEO'su

Soyak, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde liderliği sağlamak hedefiyle organizasyon yapısını güçlendiriyor. 1998 yılından beri Soyak bünyesindeki çeşitli şirketlerde çalışan, 2001- 2008 yılları arasında Soyak Yapı’da Genel Müdürlük görevini yürüten ve aynı zamanda Yönetim Kurulu üyesi olan M. Emre Çamlıbel, bir  yıldır başarıyla yürütmekte olduğu Soyak Holding CEO Vekilliği’nden, Soyak Holding CEO’luğuna atandı.

Soyak Holding’in faaliyetlerini sürdürdüğü gayrimenkul, enerji, çimento-hazır beton ve döküm sektörlerinde 14 şirket bulunuyor. Soyak Topluluğu bünyesinde yer alan Gayrimenkul Grubu Başkanlığı görevini de yürütecek olan Çamlıbel, “Soyak Holding, kurumsal yapısını, uluslararası standartlarda yürütmekte olduğu yönetim ilkeleriyle güçlendirmektedir. Profesyonel yönetim anlayışıyla faaliyet göstermekte olduğu bütün sektörlerde liderliği hedefleyen Soyak, iş süreçlerinde mükemmelliğe ulaşmak için, dönemsel değerlendirmelerle, organizasyon yapısını ve yönetim şeklini gözden geçirmektedir. Uzmanlık, deneyim ve uzak görüşlülük gerektiren üst yönetim fonksiyonlarının, zamanımızın gerektirdiği hızla ve esneklikle yürütülmesi, gerekli değişikliklerin hayata geçirilmesi, orta ve uzun vadede kurumumuza avantaj sağlamaktadır” dedi.  
 
Çamlıbel, sürdürülebilir gelişimin, rekabet üstünlüğü yaratmada öncelikli olduğunu söyledi. Çamlıbel, Soyak Holding’in yükselen başarı çizgisinde, çalışanların gelişimine verilen önemin rol oynadığını vurgulayarak, çeşitli kademelerde gerçekleştirilen görev değişimlerinin ve esnek yapının Soyak’ı hem kurumsal marka itibarı, hem de ticari rekabette ön sıralara taşıdığını söyledi. 

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olup, yüksek lisansını MIT’de tamamlayan ve halen Boğaziçi Üniversitesi’nde doktora yapan M.Emre Çamlıbel, iş hayatına 1992 yılında STFA’da başladı.  Soyak Holding’de çalışmaya başlamadan önce ABD’de Proje Müdürlüğü yaptı. M. Emre Çamlıbel, aynı zamanda GYODER Yönetim Kurulu Üyesi ve ULI İcra Kurulu Üyesi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/m-emre-camlibel-artik-soyak-ceosu_74587.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • sayın emre çamlıbel beyfendi, yemek sektöründe faaliyet gösteren firmamız inşaat firmanızla yemek bedeli karşılığında daire alımı barter yapabiliriz. ilginize saygılarımla, www.sakaryayemek.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!