Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mansur Yavaş: Sözün Bittiği Yerdeyiz

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "Artık sözün bittiği yerdeyiz" dedi. Yavaş, "Anketleri izliyorsunuz. En düşük olduğumuz anketleri bile mertçe, dürüstçe sizlere açıkladık. En son yaptırdığım anket sonucunu açıklıyorum. Sayın Karayalçın 20.1, sayın Gökçek 29,8, Mansur Yavaş 37,5 çıkmıştır. Ancak biliyorsunuz benim hedefim yüzde

Hürriyet Gazetesi
Mansur Yavaş: Sözün Bittiği Yerdeyiz

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "Artık sözün bittiği yerdeyiz" dedi. Yavaş, "Anketleri izliyorsunuz. En düşük olduğumuz anketleri bile mertçe, dürüstçe sizlere açıkladık. En son yaptırdığım anket sonucunu açıklıyorum. Sayın Karayalçın 20.1, sayın Gökçek 29,8, Mansur Yavaş 37,5 çıkmıştır. Ancak biliyorsunuz benim hedefim yüzde 51. Her iki Ankaralı’nın birinin oyunu alıp, bu sorumluluğu taşıyıp Allah’tan beni mahcup etmemesini dileyeceğim" dedi.

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Gölbaşı Ankara Caddesi üzerinde seçim bürosunun açılışını "Ankara’nın Başkanı" sloganları eşliğinde yaptı. Yavaş "Artık sözün bittiği yerdeyiz" diyerek, anketlerde önde gittiğini açıkladı. Yavaş, "Melih Gökçek’in Ankara’da kavgalı olmadığı bir Allah’ın kulu var mı?" diye sorarken, halen mevcut belediye başkanı olduğu Beypazarı’nda Başbakan Erdoğan’ı çiçeklerle karşılayıp, nasıl bir belediye başkanı olacağını gösterdiğini söyledi.

Açılışa MHP MKY üyesi Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP İl Başkanı Ömer Demirel, MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Yakup Odabaşı, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Selçuk Dağdelener, Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte yaklaşık 7 bin vatandaş katıldı.

Konuşmasında 30 Mart’ta Ankara’da yeni bir dönem başlayacağını belirten Yavaş, "Bu dönem, Ankara halkının parasının çar-çur edilmediği, bu dönem Ankara halkının su paralarını fazla ödemediği, bu dönem doğalgaz sayaçlarından kazıklanmayan, bu dönem pırıl pırıl bir dönem olacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Ankara’da kavgalı olmadığı Allah ın bir kulu var mı?" diye sordu.

"Artık sözün bittiği yere doğru geliyoruz" diyen Mansur Yavaş şunları söyledi: "Anketleri izliyorsunuz. En düşük olduğumuz anketleri bile mertçe, dürüstçe sizlere açıkladık. En son yaptırdığım anket sonucunu açıklıyorum. Sayın Karayalçın 20.1, sayın Gökçek 29,8, Mansur Yavaş 37,5 çıkmıştır. Ancak biliyorsunuz benim hedefim yüzde 51. Her iki Ankaralı’nın birinin oyunu alıp, bu kalabalığın verdiği, Ankaralı’nın verdiği büyük desteği, bu sorumluluğu taşıyıp Allah’tan beni mahcup etmemesini dileyeceğim. Allah nasip ederse 30 Mart’ta artık Ankara da yeni bir dönem başlıyor. Bu dönem, halkın düşmanı gibi görülmediği, bu dönem su paraları yoluyla halkın kazıklanmadığı, doğal gaz kuyruklarında çilelerin çekilmediği ve vatandaşa vatandaş gibi muamele gördüğü bir dönem olacak. Bu dönem Gölbaşı’nın alamadığı hizmetleri almak için sizlere doya doya hizmet etmek için başlayan pırıl pırıl bir dönem olacak."

http://www.yapi.com.tr/haberler/mansur-yavas-sozun-bittigi-yerdeyiz_67611.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!