Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mapei ile Ücretsiz EKB Hizmeti

Yaklaşık 77 yıllık tecrübesi ve 55 ülkedeki 62 fabrikasıyla hizmet veren Mapei, Türkiye pazarına sunduğu Wallmerk Isı Yalıtım Sistemi ürünleri kullanan binalara, enerji kimlik Belgesi (EKB) hizmetini ücretsiz olarak sunmaya başladı.

yapi.com.tr
Mapei ile Ücretsiz EKB Hizmeti Alper Özer

5627 sayılı 'Enerji Verimliliği Kanunu' gereği tüm binalarda Mayıs 2017 tarihine kadar alınması zorunlu kılınan Enerji Kimlik Belgesi'nin (EKB) tüketiciler tarafından nasıl alınacağı en önemli soru işaretlerinden. Belgeye başvurmadan önce gerekli tedbirlerin alınarak doğru kalınlıkta ısı yalıtım levhaları tercih eden binalarda daha yüksek sınıfta bir enerji kimlik belgesine sahip olmak mümkün.

Ücretsiz EKB’nin yanında 2 yıl sigorta ve işçilik garantisi

Yaklaşık 77 yıllık tecrübesi ve 55 ülkedeki 62 fabrikasıyla hizmet veren Mapei, Türkiye pazarına sunduğu Wallmerk Isı Yalıtım Sistemi ürünleri kullanan binalara, Enerji Kimlik Belgesi (EKB) hizmetini ücretsiz olarak sunmaya başladı. Mapei, Wallmerk Yalıtım Sistemi kullanarak ısı yalıtımı yaptıran binaları işçilik hatalarına karşı da 2 yıl boyunca sigortalıyor. Böylece, işçilik hatası nedeniyle nihai tüketicilerin olası mağduriyetlerini engellemeyi ve ısı yalıtımı yaptırmanın keyfini uzun yıllarca sorunsuz yaşamalarını amaçlıyor.

"Ülkemizin 2023 enerji verimliliği hedeflerine katkıda bulunuyoruz"

Konu hakkında görüşlerini belirten Mapei Türkiye Genel Müdürü Alper Özer, “Tüketicilerimizin doğru malzeme ve doğru işçilik ile binalarında sorunsuz şekilde ısı yalıtımı uygulaması yaptırabilmeleri için birçok destekler geliştirdik. Bunların en önemlilerinden biri olan Enerji Kimlik Belgesi uygulamamız ile tüketicilerimizin optimum verimi alabilmeleri için kulaktan dolma bilgiler yerine profesyonel destek almalarını sağlıyoruz. Bu sayede hem ürünlerimizi kullanarak ısı yalıtımı yaptıran binaların EKB ihtiyacını karşılamayı, hem de ülkemizin 2023 enerji verimliliği hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı amaçladık. Bunun yanında ürünlerimizdeki üstün kaliteyi tercih eden tüketicilerimizi olası işçilik hatalarına karşı koruyabilmek için de 2 yıl boyunca geçerli olacak 'uygulama sigortası'nı geliştirdik” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mapei-ile-ucretsiz-ekb-hizmeti_125947.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!