Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

MARBLE Fuarı, 6 Kıtada Tanıtılacak

İZFAŞ, 16. MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nın hazırlıklarına ilişkin çalışmalara başladı. 24-27 Mart 2010 tarihleri arasında düzenlenecek MARBLE'ın hedef ülkeleri belirlendi. MARBLE 2010, 6 kıta ve 60 ülkede tanıtılacak.

Yeni Asır Gazetesi
MARBLE Fuarı, 6 Kıtada Tanıtılacak

İZFAŞ, 16. MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nın hazırlıklarına ilişkin çalışmalara başladı. 24-27 Mart 2010 tarihleri arasında düzenlenecek MARBLE'ın hedef ülkeleri belirlendi. MARBLE 2010, 6 kıta ve 60 ülkede tanıtılacak. MARBLE Danışma Kurulu, 2010 yılına ilişkin düzenlenen ilk toplantısında, alıcı çalışması yapalacak hedef ülkeleri belirledi. Fuara destek veren sektör kuruluşları ve firma temsilcilerinin katıldığı toplantıda, MARBLE'ın Avrupa, ABD, Uzakdoğu'da tanıtılmasına, Ortadoğu ve Körfez ülkeleri ile Güney Amerika'ya yönelik çalışmaların ise artırılmasına karar verildi.

İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, MARBLE aracılığıyla Türk doğal taşının tanıtımına ve ekonomik payını yükseltmeye yönelik faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtti. İşleyen, "MARBLE'ı 6 kıtada, 60 ülkede tanıtacağız. Çalışmalarımız fuar katılımları ve uluslararası pazarlama çalışmalarının yanısıra Çin ve Hindistan bölge temsilcilikleri aracılığıyla yürütülecek. Global kriz nedeniyle yeni hedefler belirliyoruz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marble-fuari-6-kitada-tanitilacak_70687.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!