Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mardav A.Ş Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası Seminerlerine Hızla Devam Ediyor..

Isı yalıtımı sektörünün lider firması Mardav, 27 Şubat’ta Tokat Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası, 12 Mart’ta Erzurum Mimarlar ve İnşaat Mühendisleri Odalarına düzenlediği seminerlerle ısı yalıtımı konusundaki bilgi birikimini paylaşmaya devam ediyor.

yapi.com.tr
Mardav A.Ş Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası Seminerlerine Hızla Devam Ediyor..

sı yalıtımı sektörünün lider firması Mardav, 27 Şubat’ta Tokat Mimarlar Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası, 12 Mart’ta Erzurum Mimarlar ve İnşaat Mühendisleri Odalarına düzenlediği seminerlerle ısı yalıtımı konusundaki bilgi birikimini paylaşmaya devam ediyor.

Sektörün ve İllerin Isı yalıtımı konusunda bilinçlendirilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen her iki seminerde toplam 250 mimar ve inşaat mühendisinin katımı sağlandı.

Dünyada ve Türkiye’deki ısı yalıtım uygulamaları konusundaki bilgilerin paylaşıldığı seminerlerde Mardav Yalıtım’dan Teknik Ofis Yöneticisi Mimar Özge Sipahioğlu ile Karadeniz Bölge Yöneticisi M.Kemal Şahin ve Dow Türkiye’den İnşaat Mühendisi Gökhun Kurt seminer verdiler.

Yapılan sunumlarda ısı yalıtımı ve genel kavramlar, ısı yalıtımının avantajları, ısıl konfor, yapılarda kullanılan ısı yalıtım malzemeleri, doğru ürün seçim kriterleri, Dünyada ve Türkiye’de ısı yalıtımı uygulama örnekleri üzerinde duruldu.

Yerel basının da katıldığı seminerlerin ardından düzenlenen yemek organizasyonunlarında katılımcılar sorularını firma yetkilileri ile paylaşarak bilgi alışverişinde bulundular.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mardav-a-s-mimarlar-odasi-ve-insaat-muhendisleri-odasi-seminerlerine-hizla-devam-ediyor-_60281.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!