Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

MARDAV ile Evin Dekorasyonunu Değiştirmek Çok Kolay

Isı yalıtımı sektöründeki liderliğinin yanı sıra dekorasyon, çatı ve cephe alanlarında da uzman firma Mardav Yalıtım; DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri ile yapıların iç cepheleri için hem pratik hem de dekoratif özellikli sistemler sunuyor.

yapi.com.tr
MARDAV ile Evin Dekorasyonunu Değiştirmek Çok Kolay

sı yalıtımı sektöründeki liderliğinin yanı sıra dekorasyon, çatı ve cephe alanlarında da uzman firma Mardav Yalıtım; DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri ile yapıların iç cepheleri için hem pratik hem de dekoratif özellikli sistemler sunuyor.

Dekoratif ahşap görünümlü tavan kirişleri, plakaları ve göbek ürünleri ile iç cephe çözümleri sunan DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri, hafif ve esnek olma özelliğiyle alçı kartonpiyerlere göre daha çabuk, kolay ve temiz uygulanabiliyor. Mobilyalı mekânlarda bile kirlilik yaratmadan uygulamaya olanak tanıyan DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri, istenildiği takdirde solvent içermeyen su bazlı boyalar ile arzu edilen her renge boyanabiliyor.

Üstün nitelikli hammaddelerin kullanılması sonucunda, 2 metre üzerinde üretilen DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri; bu özelliği sayesinde hızlı bir şekilde uygulanıyor ve daha az ek yeri gerektiriyor. Alçı kartonpiyerlere göre suya ve rutubete karşı dayanımı yüksek olan DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri ıslak mekânlarda da rahatlıkla tercih edilebiliyor.

DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri, geniş hacimli alanlarda pratik bir şekilde uygulandığı için, zaman ve işçilik maliyeti konusunda da avantaj sunuyor, uzun ömürlü olup; çatlama, sararma gibi riskler taşımıyor. Kendiliğinden düşme tehlikesi barındırmayan DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri, hafif olması sebebi ile deprem esnasında yaralanmalara da sebebiyet vermiyor.

Sahip olduğu tüm özellikler sayesinde DECOSA Hazır Kartonpiyer Ürünleri, çoğu zaman gözde büyütülen dekorasyon değişikliğini zahmetsiz hale getiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mardav-ile-evin-dekorasyonunu-degistirmek-cok-kolay_55444.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!