Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Markalı Mobilya Tüketiciye Güven Veriyor

İç pazar hacmi 7,5 milyar dolar seviyesine ulaşan mobilya sektöründe, markalı mobilya rüzgarı esmeye devam ediyor. Uzun ömürlü, kaliteli, ekonomik ve özgün tasarıma sahip markalı mobilyaya tüketicinin gösterdiği yönelim her geçen gün artıyor. Sektörün cirosal bazda yüzde 50’sini aşkın kesimini temsil eden MOSDER, 'mobilya alırken markasına bakın'

yapi.com.tr
Markalı Mobilya Tüketiciye Güven Veriyor

İç pazar hacmi 7,5 milyar dolar seviyesine ulaşan mobilya sektöründe, markalı mobilya rüzgarı esmeye devam ediyor. Uzun ömürlü, kaliteli, ekonomik ve özgün tasarıma sahip markalı mobilyaya tüketicinin gösterdiği yönelim her geçen gün artıyor. Sektörün cirosal bazda yüzde 50’sini aşkın kesimini temsil eden MOSDER, 'mobilya alırken markasına bakın' çağrısını sürdürüyor.

Markalı mobilyanın tüketicide yarattığı güven, mobilya sektörünü hareketlendirdi. Uygun fiyat, kalite, dayanıklılık, özgün tasarımın yanı sıra ödeme kolaylığı ve taksit avantajı sunan markalı mobilyalar tüketiciden yoğun talep görüyor. Üyesi 35 mobilya markası ile sektörün nabzını tutan Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), tüketicilere mobilya alırken markalı mobilya tercih etmelerini öneriyor. 

İki yıldan başlayan garanti süresi ile tüketicinin işi şansa bırakmasını engelleyen markalı mobilya üreticileri, evde montajlama, ücretsiz nakliye, satış sonrası servis, özgün tasarımlı ürün çeşidi, uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunuyor.

MOSDER, markalı mobilya alırken tüketicinin uzun ömürlülük, hijyeniklik, ergonomiklik, garanti, ücretsiz montaj ve nakliye, kalite, ekonomiklik, işlevsellik, alternatiflilik, teknolojiklik, özgün tasarım gibi özelliklere dikkat etmesini öneriyor. MOSDER’in Nielsen Araştırma ile gerçekleştirdiği 'Tüketicilerin Mobilya Tercihleri ve Satın Alma Kararları' başlıklı araştırma sonuçları da, tüketicilerin yüzde 75’inin markalı mobilyayı tercih ettiğini ortaya koymuştu.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/markali-mobilya-tuketiciye-guven-veriyor_82508.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!