Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Marshall’dan Hollanda’ya Üst Düzey Yönetici Ataması

Marshall Boya’da uzun yıllar Pazarlama Direktörlüğü’nü yürüten Pınar Adabağ, AkzoNobel’in Hollanda merkezli EMEA bölgesi üst düzey yönetim kadrosuna katıldı.

yapi.com.tr
Marshall’dan Hollanda’ya Üst Düzey Yönetici Ataması

Marshall Boya’da uzun yıllar Pazarlama Direktörlüğü’nü yürüten Pınar Adabağ, gösterdiği üstün performans ve başarılı iş sonuçları sayesinde AkzoNobel Hollanda’da 1 Haziran itibariyle EMEA Bölgesi’nden sorumlu Bölge Ticari Mükemmeliyet Direktörü olarak çalışmalarına devam edecek. Adabağ’ın yeni görevi; pazarlama, ticari pazarlama, eğitim ve satış fonksiyonlarını birleştiren yeni nesil yönetim modülü olarak ön plana çıkıyor.

Türkiye’nin lider dekoratif boya markalarından Marshall, global markası AkzoNobel ile ortak yürüttüğü insan kaynakları politikalarıyla üst düzey transferlerin yarattığı etki ve sinerjinin stratejik öneme sahip olduğunun altını çiziyor.

Tarsus Amerikan Koleji'nde lise eğitimini tamamlayan Pınar Adabağ, eğitim hayatına ODTÜ Kimya Mühendisliği'nde devam etti. Üniversite yıllarından beri kariyer planını mühendislik yetilerine sahip başarılı bir pazarlamacı olmak üzerine kurgulayan Adabağ, bu doğrultuda üniversite mezuniyetinin ardından State University of NY’da MBA programına başladı. Okulda istatistik ve matematik üzerine asistanlık da yapan Pınar Adabağ Türkiye’ye döndükten sonra birçok uluslararası firmada pazarlama, ticari pazarlama, teknik eğitim ve Ar - Ge üzerine çalışmalar yaptı. Adabağ 20 yılı aşkın bir süredir çok uluslu şirketlerin pazarlama departmanında yönetici olarak bulunuyor.

 

*

Marshall Hakkında

Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/marshalldan-hollandaya-ust-duzey-yonetici-atamasi_205132.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!