Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

MASKO Mobilya Kentinden AVM Atağı

MASKO Mobilya Kenti, tüketicilerin AVM’lere yönelik ilgisine Türkiye’nin ilk yaşam konseptli AVM’sini hayata geçirerek yanıt verdi. MASKO, 120 mağazalı AVM’siyle hizmete hazırlanıyor. MASKO AVM, ev ve ofis ile ilgili her türlü ürünü, ekonomik ve kaliteli olarak bulmak isteyenlerin tek adresi olacak.

yapi.com.tr
MASKO Mobilya Kentinden AVM Atağı

MASKO Mobilya Kenti, tüketicilerin AVM’lere yönelik ilgisine Türkiye’nin ilk yaşam konseptli AVM’sini hayata geçirerek yanıt verdi. MASKO, 120 mağazalı AVM’siyle hizmete hazırlanıyor. MASKO AVM, ev ve ofis ile ilgili her türlü ürünü, ekonomik ve kaliteli olarak bulmak isteyenlerin tek adresi olacak.

MASKO Mobilya Kenti Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karcı, yeni AVM ile ilgili olarak “Artık sırada mağazalarımızı kiraya vermek var. AVM ile MASKO Mobilya Kenti’ne değer katmayı amaçlıyoruz” dedi. Karcı, MASKO AVM’nin önemli bir istihdam olanağı da sağlayacağına dikkat çekerek, MASKO’nun doğasına uygun konseptte tasarlanan bu alışveriş merkezinin diğerlerinden farklı olacağını ve yaşam mekânlarına yönelik konseptiyle öne çıkacağını belirtti. Önceliklerinin mobilyaya değer katacak, beyaz eşya, avize, elektronik, aksesuar firmalarının olduğunu söyleyen Karcı, “MASKO bundan böyle sadece mobilyada değil ev ile ilgili bütün konularda akla gelen ilk adres olacak. MASKO’nun vizyonu müşterisine yaşam alanları kurmak üzerine şekillenmiştir. Bu anlamda AVM’nin, MASKO müşterisine büyük değer katacağını düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

MASKO AVM mekânların yaşam kaynağı olacak

Her şeyi hükümetten beklemediklerini, kendilerinin de piyasayı canlı tutmak için projeler geliştirdiklerini belirten Karcı, “Önemli markalarla görüşmelere başladık. Burası ev ve ofis yaşamıyla ilgili her türlü alışverişi yapmak isteyen müşteriler için bir cazibe merkezi, yaşam kaynağı olacak. Her şeyin eksiksiz olmasını amaçlıyoruz, o nedenle AVM’de halı, giyim ve elektronik mağazaları da olacak.” dedi.  Alışveriş Merkezi’ndeki işyerlerini kiralamak için farklı alternatif ve tekliflere de açık olduklarını belirten Karcı, “MASKO çeyrek asrı geride bırakmış dünyanın en büyük mobilya kenti konumunda. Hizmet bizim için önemli ve ilk önceliğimiz. Buraya gelen ziyaretçilerimizin evleri ile ilgili her türlü ürünü, istenilen çeşitlilikte ve kalitede bulması için AVM projesini hayata geçirdik. Aynı zamanda müşterimize güven garantisi veren MASKO Exclusive Project (MEP) ile artık MASKO’da alışveriş yapmak bir ayrıcalık haline geldi” dedi.  

MASKO AVM Teknik Bilgiler

Garaj dâhil 5 katlı AVM’de 120 mağaza bulunuyor. AVM’nin 3 yaya, 1 araba olmak üzere toplam 4 girişi var. Otoparkı ise 200 kapalı, 800 açık olmak üzere toplam 1000 araç kapasiteli. MASKO, ev ve ofis yaşamına özgü her türlü gereksinimin karşılanabileceği AVM’ye bütün girişimcileri davet ediyor.

Yer: TEM Otoyolu İkitelli gişeleri yanı
Bitiş tarihi: 20 Kasım 2009
Proje bedeli: 20 milyon dolar
Proje toplam alanı: 27 bin 400 metrekare
Ortak alan: 6 bin 900 metrekare.
Kullanım alanı: 14 bin metrekare
Kapalı otopark alanı: 6 bin 500 metrekare (200 Araç)
Açık  otopark  Alanı: 12 bin metrekare (800 Araç )
Kat sayısı: 5
Ortalama kat büyüklüğü: 6 bin 500 metrekare
1 adet ana giriş kapısı
2 adet yan giriş kapısı
5 adet yangın çıkış merdiveni
4 adet yürüyen merdiven
3 adet 4 durak asansör
1 adet 4 durak  panaromik asansör

http://www.yapi.com.tr/haberler/masko-mobilya-kentinden-avm-atagi_76079.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!