Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Alarko Carrier 2014 Yazının...

Milletvekili Akıllı Ofisleri’'nde Alarko-Carrier İmzası

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından kurulacak olan ve temeli geçtiğimiz yıl atılan 'Milletvekili Akıllı Ofisleri'nde Alarko Carrier ürünleri kullanılacak.

yapi.com.tr
Milletvekili Akıllı Ofisleri’'nde Alarko-Carrier İmzası

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından kurulacak olan ve temeli geçtiğimiz yıl atılan 'Milletvekili Akıllı Ofisleri'nde Alarko Carrier ürünleri kullanılacak. Proje, bünyesinde bulunduracağı kütüphane, araştırma merkezi, arşiv, Genel Sekreterlik hizmet binası ve yapı kompleksi, ziyaretçi kabul binası inşaatı ile 3 bin metre kare alana yayılacak.

Mekanik tasarımını Gürmen Mühendislik'in yaptığı, ana müteahitliğini Haşemoğlu firmasının mekanik taşeronluğunu ise Birlik Grup firmalarının üstlendiği projede, Alarko Carrier markalı 35 adet 39HQ serisi ısı geri kazanımlı klima santrali, 4 adet 30XA1402 hava soğutmalı vidalı soğutma grubu, 20 adet Soğuk Oda cihazı, 1615 adet Fan Coil ünitesi kullanılıyor.

Toplam 19 bloktan oluşan 'akıllı ve çevre dostu yeşil' binalarda 521 adet milletvekili oturma odası, 12 adet komisyon başkanı odası, 1 adet 500 kişilik büyük toplantı salonu, 7 adet komisyon toplantı salonu, 2 adet uluslararası komisyon toplantı salonu, 4 adet ziyaretçi kabul salonları, 1 adet basın toplantı odası, 3 adet yemek salonu, doktor muayene odası, arşiv, mescit, depo, muhtelif oda, 600 metre kare ticari alan, 21 araçlık açık otopark, 568 araçlık kapalı otopark bulunacak.

ETİKETLER: firma proje
http://www.yapi.com.tr/haberler/milletvekili-akilli-ofislerinde-alarko-carrier-imzasi_90594.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!