Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mimarlar Odası Karaköy'de Kalekim Kullanacak

İstanbul Mimarlar Odası Büyükkent Şubesi, Karaköy Hizmet Binası’nda kullanılmak üzere Kalekim ürünlerini tercih etti. Projede Kalekim’in teknik ürünlerinin yanısıra yüzey hazırlık malzemeleri, Blanke seramik uygulama profilleri ve yüzey temizlik ve bakım malzemeleri de kullanıldı.

yapi.com.tr
Mimarlar Odası Karaköy'de Kalekim Kullanacak

İstanbul Mimarlar Odası Büyükkent Şubesi, Karaköy Hizmet Binası’nda kullanılmak üzere Kalekim ürünlerini tercih etti. Projede, Kalekim’in teknik ürünlerinin yanısıra yüzey hazırlık malzemeleri, Blanke seramik uygulama profilleri ve yüzey temizlik ve bakım malzemeleri de kullanıldı.

Temelden dış cepheye kadar komple bir yenilemeye tabi tutulacak ve aslına uygun olarak restore edilecek binada, Kalekim ürünlerinden TechnoPur, GraniTech, FugaFlex, Mastar10, Blanke Seramik Profilleri, SeraCare Yüzey Koruyucu ve Kalekim Astar tercih edildi.
 
Seramik yapıştırma harcında GraniTech, derz dolgusu olarak FugaFlex’in kullanıldığı binada, yüzey hazırlığında Mastar 10, Hizmet Binası’nda TechnoFull kolay yayılan yapıştırma harcı, Blanke Seramik Profilleri, SeraCare Yüzey Koruyucu ve Kalekim Astar tercih edildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mimarlar-odasi-karakoyde-kalekim-kullanacak_74276.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!