Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Misstanbul Evleri’nde Bosch Classic ve Bosch Comfort Kullanılacak

Mehmet Çelik Şirketler Grubu'nun Başakşehir’de 101 dönümlük bir alanda 936 daireden oluşan ve eski İstanbul havasını yansıtan lüks konut projesi Misstanbul Evleri’nde ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için Bosch ürünleri tercih edildi. Misstanbul Evleri sakinleri, sıcak su ve ısıtma ihtiyaçlarını Bosch Classic ve Bosch Comfort kombileriyle

yapi.com.tr
Misstanbul Evleri’nde Bosch Classic ve Bosch Comfort Kullanılacak

Mehmet Çelik Şirketler Grubu'nun Başakşehir’de 101 dönümlük bir alanda 936 daireden oluşan ve eski İstanbul havasını yansıtan lüks konut projesi Misstanbul Evleri’nde ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için Bosch ürünleri tercih edildi. Misstanbul Evleri sakinleri, sıcak su ve ısıtma ihtiyaçlarını Bosch Classic ve Bosch Comfort kombileriyle karşılayacak. Çevreci ve doğaya saygılı düşük emisyon değerlerine sahip Comfort Condense ve Classic kombiler, arzu edildiğinde güneş enerjisi sistemleriyle birlikte çalıştırılabiliyor.

Tasarruf için yüksek teknoloji

Saatte 20.640 kcal ısı üretebilen Bosch Comfort ve Classic kombiler, modülasyonlu brülörleri önemli oranda yakıt tasarrufu sağlıyor. Bosch Comfort hermetik kombiler, iki kademeli fanı sayesinde yüksek verimlilik oranına ulaşıyor. Ayrıca Bosch Classic ve Comfort kombilerin sağladığı tasarruf sadece yakıtla sınırlı değil. 24 kW enerji kapasitesiyle çalışan bu hermetik kombiler, ısıtma ve sıcak su ihtiyacını kaliteden ve yakıt tasarrufundan ödün vermeden uygun fiyata karşılamak isteyenler için en ideal çözüm olarak öne çıkıyor.

Kombide bir klasik

Misstanbul’da kullanılan Bosch Classic model kombiler ise çalışma kapasitesini ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayacak şekilde modülasyonlu olarak ayarlayabildiğinden gereğinden fazla ısı üretmiyor. Böylece ekonomik yakıt tüketimi sağlayan kombi bu teknolojiyle ömrünü de uzatmış oluyor.

Düşük voltajda çalışabilme özelliği

Bosch kombilerde otomatik hava tahliyeli 3 kademeli sirkülasyon pompaları kullanılıyor. Tesisatın ihtiyacına göre uygun kademenin seçilmesiyle gereğinden fazla elektrik tüketilmesi önleniyor. Bosch kombiler 175 V'luk düşük voltajlarda bile sorunsuz çalışabiliyor. Bosch Classic ve Comfort kombilerde, uzun süre kullanılmama durumuna karşı pompada ve üç yollu vanada meydana gelebilecek sıkışmaları önleyen anti-blokaj sistemi bulunuyor. Bu koruma sistemde elektrik olduğu sürece aktif konumda çalışıyor. Bosch Classic ve Comfort kombinin çalışabilir durumda olması kaydıyla, tesisattaki su sıcaklığı 8°C'ye düştüğünde elektronik sensör, emniyet sistemini devreye sokuyor ve kombiyi donmaya karşı koruyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/misstanbul-evlerinde-bosch-classic-ve-bosch-comfort-kullanilacak_68416.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!