Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Mortgage’a Özel Bilişim Yapısı

Çeşitli ülkelerde yaygınlaşan mortgage uygulamalarının teknolojik altyapısını sağlayan MortgageFlex, sektöre yönelik bilişim çözümlerini ‘Konut Finansmanı ve Türkiye’ Konferansı’nda katılımcılara tanıtacak.

yapi.com.tr
Mortgage’a Özel Bilişim Yapısı

br/> Çeşitli ülkelerde yaygınlaşan mortgage uygulamalarının teknolojik altyapısını sağlayan MortgageFlex, sektöre yönelik bilişim çözümlerini ‘Konut Finansmanı ve Türkiye’ Konferansı’nda katılımcılara tanıtacak.

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Konut Finansmanı ve Türkiye’ Konferansı, 15 Kasım 2006’da, İstanbul’da gerçekleştirilecek. Konferans’a, çeşitli ülkelerde gerçekleşen mortgage projelerinin teknolojik altyapısını sağlayan MortgageFlex de sponsor olarak destek veriyor. Etkinlik kapsamında, MortgageFlex International Başkanı Alparslan Şengezer de bir konuşma yaparak, ülkemizde mortgage’ın yasallaşmasıyla birlikte ortaya çıkabilecek teknolojik gereksinimlere ve bunların çözümlenme senaryolarına değinecek. 15 Kasım günü, SwissOtel’de, 11.30 – 12.40 saatleri arasında gerçekleşecek “Mortgage piyasası nasıl şekillenecek?” başlıklı oturumda konuşacak Şengezer, “Mortgage bilişimi nasıl şekillenecek?” sorusunun yanıtına ışık tutacak.

Mortgage ile birlikte özellikle bankaları, kredi veren kuruluşları ve aracı kuruluşları bekleyen gelişmelere bilişim penceresinden bakacak Şengezer, MortgageFlex’in uluslararası arenada edindiği deneyimlerden de örnekler sunacak.

MortgageFlex International
MortgageFlex International, merkezi Florida’da bulunan Mortgageflex Sistem ve merkezi İstanbul’da bulunan Elikasu Bilişim’in ortak bir oluşumu. MortgageFlex International, mortgage konusunda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara yazılım ve sistem çözümleri sunmak ve danışmanlık hizmetiyle desteklemek üzere faaliyet gösteriyor.

Elikasu Bilişim
Elikasu Bilişim, şirketlerin bilişim gereksinimlerinin belirlenmesi ve bunlara özel yenilikçi, teknolojik çözümler üretilmesi alanında faaliyet gösteriyor. Tekofaks bünyesinde, yenilikçi yazılımlar geliştirmek ve pazarlamak üzere kurulan Elikasu, şirketlerin teknolojiyi daha etkin kullanmalarına ve böylelikle maliyetlerini düşürüp, rekabet güçlerini arttırmalarına katkı sağlıyor. Elikasu’nun geliştirdiği çözümlerinin yanı sıra, IBM, Oracle, Microsoft gibi kuruluşlarla çözüm ortaklıkları bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/mortgagea-ozel-bilisim-yapisi_49366.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!