Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Murat Karayalçın 15 Temmuz’da İzmir'de

Ankara'da 90'lı yılların başında Dikmen Vadisi'nde Türkiye'nin ilk kentsel dönüşümünü gerçekleştiren Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Murat Karayalçın, Bayraklı Belediyesi'nin daveti üzerine 15 Temmuz'da İzmir'e gelerek 'Kentsel Dönüşüm ve Bayraklı' isimli bir konferans verip bilgi ve birikimlerini anlatacak.

Yeni Asır Gazetesi
1 Murat Karayalçın 15 Temmuz’da İzmir'de

Ankara'da 90'lı yılların başında Dikmen Vadisi'nde Türkiye'nin ilk kentsel dönüşümünü gerçekleştiren Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Murat Karayalçın, Bayraklı Belediyesi'nin daveti üzerine 15 Temmuz'da İzmir'e gelerek 'Kentsel Dönüşüm ve Bayraklı' isimli bir konferans verip bilgi ve birikimlerini anlatacak. Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Anadolu Salonu'nda yapılacak ve halka açık olacak konferansa İzmir Büyükşehir Belediyesi Aziz Kocaoğlu'nun yanı sıra üniversitelerin ilgili bölümlerinin öğretim üyeleri ve meslek odaları yöneticileri de katılacak.

Ankara Dikmen Vadisi'nde kentsel dönüşüm yaparak, sosyal demokrat belediyecilik anlayışı paralelinde örnek bir model ortaya koyan Murat Karayalçın'ı ağırlamaktan onur duyacaklarını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Sayın Karayalçın, kendi dokusu ve koşulları içinde bunun önemli bir örneğini Dikmen Vadisi'nde ortaya koydu. Onun bilgi ve deneyimlerinden yararlanacağız" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/murat-karayalcin-15-temmuzda-izmirde_70477.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Ankara'yı halletti sıra İzmir'e geldi..... YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!