Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Murat Yarar, Securistyle Bölge Temsilciliğine Getirildi

Özellikle Sterling dış cephe makasları ile sektöründe haklı bir üne sahip olan İngiliz Securistyle şirketi, bundan böyle Türkiye ve cıvar ülkelerdeki operasyonlarını yeni oluşturduğu temsilcilik kanalıyla yürütecek. G.U Yapı A.Ş, Securistyle’ın Türkiye’deki yetkili distribütörü olarak ürünleri sektör profesyonellerinin hizmetine sunmaya devam

yapi.com.tr
Murat Yarar, Securistyle Bölge Temsilciliğine Getirildi

EM>Foto: Securistyle Dış Ticaret Müdürü Paul Hunt, Securistyle Bölge Temsilcisi Murat Yarar, G.U Yapı A.Ş. Genel Müdürü Berç Pekayvaz ve G.U Alüminyum ve Kapı Sistemleri Müdürü Özcan Özen

Uzun yıllardır G.U Yapı A.Ş’de Pazarlama Müdürü olarak çalışan Murat Yarar, Securistyle Bölge Temsilciliği görevini üstlendi. Murat Yarar, Securistyle ürünlerinin Türkiye ve civar ülkelerde daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tanınmasını, önemi ve kullanımı giderek artan açılır dış cephe sistemlerinde Securistyle cephe makaslarının mimarlar, karar vericiler ve diğer kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlamaya çalışacak.

Tüm makas üretimini İngiltere’nin Cheltenham kentindeki merkez tesislerinde gerçekleştiren Securistyle’da ürünler, en üst kalite standartlarında üretiliyor ve birebir kalite kontrolünden geçiyor. Şirket, buna bağlı olarak ürünlerine üretim hatalarına karşı 12 yıl garanti veriyor. Çok güçlü bir Arge’ye sahip olan Securistyle'nin dünyanın en önde gelen cephe sistemleri üreticileriyle de stratejik işbirlikleri var. Firma, cephe makaslarını standart bir raf ürünü olmanın ötesinde binalar için önemli özellikler ve yararlar sağlayan değerli ürünler olarak görüyor ve bu yaklaşımla özellikle mimarlar nezdinde tanıtıma büyük önem veriyor.

Yeni oluşumu "Hızla büyüyen ve stratejik öneme sahip Türkiye pazarında 'bir cephe makasının asla sadece bir cephe makası olmadığı'nı profesyonellere daha hızlı ve doğrudan anlatabilmek ve markamızın gücünü daha da arttırabilmek için bir bölge temsilcisi ile çalışmaya karar verdik" sözleriyle açıklayan Securistyle Dış Ticaret Müdürü Paul Hunt, şöyle konuştu:

"Temsilcimiz Murat Yarar ve uzun yıllardır partnerimiz olan G.U Yapı’nın çalışmaları ile Türkiye pazarındaki liderliğimizi pekiştireceğiz. Ayrıca bazı hızla gelişen civar ülke pazarlarında da daha etkin olarak yer almak istiyoruz”.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/murat-yarar-securistyle-bolge-temsilciligine-getirildi_80576.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!