Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

New York’ta Düzenlenecek Konferansa Katılacak

New York gayrimenkul piyasasındaki büyümeyi tartışmak üzere 19 Ocak 2016’da düzenlenecek, dünyanın önde gelen yabancı sektör liderlerinin katılacağı Yabancı Sermaye Yatırımları Konferansı'na Türkiye’den de Eray Carbajo firması katılacak.

yapı.com.tr
New York’ta Düzenlenecek Konferansa Katılacak

Konferansta yer alacak panellerde; New York’taki başarılı gayrimenkul yatırımları ve projeleri, kültürel köprü için önemli oyuncular, açılım ve büyümeyi kolaylaştıran politika ve stratejiler ele alınacak.
 
Sektörden önemli isimlerin ve meclis üyelerinin konuşmacı olacağı bu etkinlikte, Türk kökenli tasarım ve mimarlık ofisi Eray Carbajo da konuşmacı olarak yer alacak.

New York ve İstanbul’da ofisleri olan, uluslararası projelerde çalışan Eray Carbajo, yabancı bir firma olarak kendi açılım tecrübelerini aktaracak ve yabancı yatırımcılarla çalışırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedecek.
 
Bugüne kadar ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirdiği projeler, aldığı ödüller ile büyük başarılara imza atan Eray Carbajo, Türkiye’yi küresel arenada temsil etmeye devam ediyor. New York merkez ofisleri ile bölgede önemli projeler yürüten Eray Carbajo, yurt dışında oluşan imkanlarla Türkiye’deki tüm tasarım ve üretici kümelerine fırsatlar sağlamayı hedefleyerek çalışmalarına devam ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/new-yorkta-duzenlenecek-konferansa-katilacak_138726.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!